Komputer sie włącza na kilka sekund

Gdy włączam komputer wszystko się włącza wentylatory się kręcą w zasilaczu karty procesora ale po kilku sekundach jak by dcięcie prądu i znowu próbuje sam sie włączyć i nic.

Pomóżcie

Blacha falista się wyprostowała i nie ma co trzeć. Trzeba nową harmonijkę zwinąć …

Czy tak trudno jest podać przynajmniej PODSTAWOWE dane dotyczące sprzętu ? Póki co - fusy mówią mi że to problem z zasilaniem.

Podaj pełną specyfikację (model procesora, RAM, model, moc i marka zasilacza, model i producent płyty głównej).

Procesor Intel quad q8300 2.5

Karta graficzna GF 8800 GT

Zasilacz SILVERPOWER 600W SP-600A2C

3 gb ramu nie wiem jaka firma

Na początek - wyjmij pamięci wraz z kartą graficzną i uruchom komputer. Jeśli nie zacznie “pikać” - to znaczy że albo masz uszkodzony zasilacz, albo procesor (co jest raczej wątpliwe), albo płytę główną. Ponieważ zbyt wiele możliwości nie ma - ja stawiam na zasilacz.

Posprawdziłem wszystko i nawet zmieniłem procesor ale i to nie pomogło musi to być wina zasilacza.

Dodane 13.12.2011 (Wt) 14:12

Poprawka

Zasilacz jest dobry.Ale jest co innego.Jak włączam kompa normalnie podłączonym zasilaczem to włącza się na kilka sekund ale jak odłączę zasilanie to 6pin które jest nad procesorem, komp włącza się ale nie ma obrazu.