Komputer się wyłącza

Problem jest taki, że komputer co jakiś czas sam mi się wyłącza. Najczęściej występuje to gdy gram w gry, po 7-8min, komputer po prostu wyłącza się, jakby ktoś odłączył mu zasilanie, nie ma nawet żadnego komunikatu o konieczności wyłączenia go, komp, jkaby odcina się od zasilania.

Co może być tego przyczyną? Jak to naprawić?

Objawy wskazują na problem z zasilaczem. Pożycz od kogoś inny, mocniejszy, podłącz go w miejsce obecnego i potestuj na grach. Jeśli problem zniknie kup nowy, mocniejszy zasilacz, najlepiej markowy. :!:

Albo temperatura procesora zbyt wysoka i sam się wyłącza. Generalnie najpierw sprawdź ten zasilacz, ale temperatury też nie zaszkodzi.

Okej zasilacz sprawdzę, ale troszkę mnie to dziwi, bo zasilacz jest firmowy Chieftec-ka 450W. Zasila GeForce 9600 GT i amd athlon 64 x2 x5200(2.7GHZ) obliczałem co ile pobiera i wyszło mi, że zasilacz ma jeszcze rezerwe mocy na zapas. Skolej mam wentylator na przodzie obudowy który wciąga powietrze, i co zauważyłem mase kurzu.Chiefte też ma swój wentylator, tyle że on wyciąga to powietrze, i może się zakurzył, i ma delkiatne zwarcia, sprubuję go oczyścić powietrzem, może coś da.