Komputer sie zatrzymuje po uruchomieniu internetu


(Elfuego1) #1

Wiec tak ostatnio robilem scan online nodem.w miedzy czasie wyskoczył jakiś update utorrenta(używam do sciagania plików,gdyz mam radiówke i są czeste zerwania połączen,utorrent spisuje sie dobrze)+ costam jeszcze. i tu zaczynaja sie cuda.odpalam internet i ciach 20 sekundowe mielenie dysku, i komp staje na 20sec, potem 5 sekund działa,znów freez i tak w kółko .reset ratuje sprawe jedynie.wszystko jest dobrze do puki nie włącze netu lub tottenta. co bym nie robił w tym czasie staje na te 20sec(film,muza,winrar,instalki).użycie procka normalne,w menadzer żadnych podejrzanych exeków. ktos wie co to za objawy ,formata nie chce robić bo był 2 tyg temu.scanowane awirą,i nodem , niby wirów nie ma.

Pozdrawiam


(Joni987) #2

Może ściągnąłeś beta wersje utorrenta. Odinstaluj tą i zainstaluj poprzednią wersję i zobacz czy problem nadal występuje.


(Elfuego1) #3

odinstalowałem zainstalowałem inne p2p starsze i nowsze wersje.cos mi sie zdaje ze czeba bedzie nauczyc sie combofixa uzywac .może jakies parchy,z tego co czytam o zamulaniu kompa.


(Joni987) #4

Podaj log z combofix, instrukcja i download

następnie z hijackthis , instrukcja i download

Na czas skanowania combofixem wyłącz antywirusa, oraz wszelkie inne dodatkowe procesy działające w tle, oraz wyłącz przywracanie systemu instrukcja


(Elfuego1) #5

dzieki za zainteresowanie , zapoznam sie z ta magia i podam co trzeba w wolnej chwili.

-- Dodane 05.05.2009 (Wt) 16:27 --

combo http://www.wklejto.pl/32822 - za chiny nie mogłem wylaczyc vira i firewalla,wiekszosc opcji wylaczyłem ale niektóre pozostaly.nie pomogły procesy z pozycji admina.

haijack.http://www.wklejto.pl/32823

ale magia heh