Komputer się zawiesza po starcie

Witam, a więc przedstawiam problem:

 

Włączam komputer po odczekaniu parunastu sekund zawiesza się na ekranie flagi z windows 7 i nie rusza nawet po 1,5h.

Zawiesza się nawet w BIOSie po jakimś czasie lub nie uruchamiał się wcale tylko czarny ekran i mrugająca dioda monitora 

i działający komputer. Dysk był formatowany 

 

Przedstawiam czynności które zrobiłem przed wystąpieniem błędu:

  • Przekładałem wnętrzności do innej obudowy

 

  • Wymieniałem radiator na nowy (tutaj rozwinę), mianowicie zdjąłem stary radiator, usunąłem pastę termo-przewodzącą

odkręciłem to coś na czym się montuje radiator i okazało się, że nie pasują miejsca na śruby więc wsadziłem nowy radiator na

stare “to coś na czym się montuje radiator” i troszq nie pasowało pod względem długości zaczepek o “to coś…” 

w takim razie użyłem trochę siły i naciągnąłem zaczepkę z radiatora i zatrybiło, siedziało jak ulał (nałożyłem pastę…)

 

Czynności po wystąpieniu błędu które się działy:

 

  • dioda MemOK! się świeciła przez pewien czas czyli do następnego uruchomienia i po paru uruchomieniach gasła lub po przyciśnięciu 

przycisku memok ( nie można wykonać memtestu bo się zawiesza /up ) głośniczek z płyty głównej nie piszczy przy żadnej kości RAM

 

I ogólnie po tym wszystkim komputer został zawieziony do naprawy i stwierdzono że została uszkodzona (pęknięta) płyta główna 

w co mi ciężko wieżyc więc się do was z tym zwracam z pytaniem czy coś innego mogło się wydarzyć. W razie czego mogę podać 

dodatkowe informację.

Miałem ten sam problem, w moim wypadku procesor nie był wystarczająco chłodzony (zbyt bardzo się grzał) przez co komputer się zacinał na amen. Szukaj problemu w tej części hardware…

Podaj parametry komputera oraz markę i moc zasilacza.