Komputer się zawiesza po uruchomieniu niektórych aplikacji


(Dj Tygrys) #1

Witam mam problem dosyć duży.

Mam namieszane w kompie tak że poezja.

Otóz gdy otwieram np photoshopa wszystko staje oprócz myszki którą mogę ruszać i stoi ... jak klikne ok. 5 razy którymś przyciskiem myszki z obudowy komputera odzywa się jeden sygnał i myszka staje ... tak samo dzieje się jak uruchamiam program MIO MORE DESKTOP czyli program do nawigacji, tak samo działo się przy programie CENTRUM HP ale reinstalka pomogła, w przypadku mio more nie pomaga i to mnie martwi.

Miałem zainstalowany pakiet vista inspirat na windowsa xp który zmieniał go na pseudo viste, jednak zainstalowala sie aktualizacja SP3 i sie spartoliło wszystko musiałem usunąć i vista inspirat i SP3 jednak ciągle ten sp3 jeszcze był wiec go zostawilem i zainstalowałem go jeszcze raz. Wczesniej bawiłem sie też USŁUGAMI i może coś wyłączyłem a nie wiem co i jest kiszka, chciałbym chociaż ten program do navi odpalić ale ciągle się zawiesza ... mógłby mi ktoś pomóc ?


(dethloe123) #2

Daj log z ComboFix'a i HijackThis'a http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=36654/ . Logi dajesz na http://www.wklej.org/ a w poście tylko link.

Podczas pobierania i skanowania ComboFix'em wyłącz antywirusa i zapory :!:


(Dj Tygrys) #3

http://www.wklej.org/id/88357/

http://www.wklej.org/id/88366/

oto logi ... ja tam sie na tym kompletnie nie znam


(dethloe123) #4

Uruchom HijackThis - Do a system scan only - w oknie programu pokaże się log - zaznacz kratki przy podanych wpisach - klikasz Fix checked

Start=>Uruchom=> i wpisz cmd

Potem wpisz kolejno w otwartym oknie:

sc stop ODSP Host i kliknij

sc delete ODSP Host i kliknij