Komputer sie zawiesza po wylaczeniu gry

hmm…to co jeszcze musze zrobic zeby mi to coś (wirus?) co mi zawiesza komputer po wylaczeniu jakiejkolwiek gry zniknelo?

to nie wirus zawiesza kompa, gdzieś jest inny problem - parametry kompa, ram-u mało itp.

ale nigdy wczesniej nie mialem takich problemow w takiej samej konfiguracji komputera :o

Coraz nowsze gry mają coraz większe wymagania. Podaj parametry swojego komputera i powiedz przy jakich grach Ci się przycina :slight_smile:

hmm… przycina mi sie tak ew kazdej grze

sformatowalem dysk i ze dwa tygodnie wszystko dzialalo OK ale potem cos sie zepsulo i w GTA SA NFSU1 i 2 i 18WOS PTTM czyli we wszystkie gry jakie mam zainstalowane tak sie zawiesza

poprostu wylaczam gre i widze pulpit

niby wszystko ok ale jak cokolwiek wlacze to to dziala ale na ekranie mam ciagle pulpit

wiem ze to dziala bo jak wlacze winampa ‘pod’ gra i wylacze gre to ciagle gra muzyka a jak nacisne stop to pauzuje tylko ze na ekrane jest ciagle ta sama informacja o piosence i nic sie nie rusza

nawet jak zainstalujenowa gre to tak jest

co do parametrow komputera to juz troche rozmawialem w tym temacie http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=738708 ale jakos teraz przestali miec pomysly co to moze byc :slight_smile:

P4 2800

2x512mb ram

gf6600

jak jeszcze czegos potrzebujesz to powiedz a ja gdzies pogrzebie :slight_smile:

Złączono Posta : 27.10.2006 (Pią) 19:46

to jak to naprawic bo mnie strasznie wkurza :-x

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 14:01

to jak?

glupia opcja z tym zalaczaniem postow bo czasem warto napisac nowy zeby inni ZAUWAZYLI

wiem ze jest takie cos jak edytuj alepo 6 dniowej przerwie musze nowego posta napisac a od zalaczania sa moderatorzy