Komputer sie zawiesza strasznie

Od kilku tygodnie komp mi sie zawiesza strasznie, nie jest taki zly zeby sie tak wieszal, co to moze byc???

pomocy

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

Jakimi programami skanowałeś kompa na obecność wirusów?

bitdefender,norton,i prubowałem jeszcze anti vorkshaktion

Everest Ultimate a jak on działa?

norton i bi defender one mają zbyt duze wymagania.

i nie da sie je usunąc łatwo z kompa jak to zrobic?

Uruchamiasz Everesta (link jest wyżej). Rozwijasz w drzewie po lewej Komputer, potem czujniki. Na wolnym polu klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz Kopiuj wszystko. Tutaj wklejasz wszystko klawiszami Ctrl+V.

Pole Wartość

Właściwości czujnika

Typ czujnika Winbond W83697HF (ISA 290h)

Stwierdzono otwieranie obudowy Nie

Temperatury

Płyta główna 37 °C (99 °F)

Procesor 57 °C (135 °F)

WDC WD1600JB-00GVC0 [TRIAL VERSION]

Wentylatory

Procesor 4042 RPM

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.60 V

+3.3 V 3.20 V

+5 V 5.05 V

+12 V [TRIAL VERSION]

-12 V -12.12 V

-5 V -5.30 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.90 V

VBAT baterii CMOS 3.58 V

Mam jeszcze pytanie czy ty wiez jak odinstalowac kompletnie nortona i bitdefendera?

Mam jeszcze pytanie czy ty wiez jak odinstalowac kompletnie nortona i bitdefendera?

Przy zainstalowaniu 2 antywirusów dzieją sie różne rzeczy z komputerem,myśle że to juz wszystko wyjaśniło

Zawiesza się, czyli nie da się nic zrobić poza twardym resetem, czy po prostu się przycina ?

W jakich momentach występuje ten problem ?

Temperatura procesora mogłaby być niższa.

Co to za procesor ?

Przeczyść z kurzu cooler na procesorze, szczególnie wewnętrzne powierzchnie łopatek wentylatora.

Jaki jest wiek tego komputera ?

Zmieniałeś kiedyś pastę termoprzewodzącą na świeżą ? Może to już najwyższa pora ?

Powinieneś mieć zainstalowany tylko jeden program antywirusowy. To również może być przyczyną problemu.

wiez ja niewiem czy była zmieniana bo ja ten komp dostałem a jak zrobic ten twardy reset?

a wiez moze jak odinstalowac te anitivirusy?

wieszanie sie komputera w momentach włonczenai 'mój komputer,gdy włanczam jakies dyski w nim

wieszają mi sie gry kjtóre pszedtym nie wieszały się.

intrernet wolniej chodzi.

Ja nie napisałem, abyś zrobił twardy reset, tylko chciałem, abyś opisał dokładniej co chcesz przekazać pisząc:

Twardy reset to zresetowanie komputera przyciskiem “Reset” na obudowie.

pisz na gg-12851624

jesli masz