Komputer sie zawiesza!

Cześć! Mam problem. Mój komputer już od dwóch miesięcy bez przerwy się zawiesza! Najgorsze jest to, że już 3 razy instalowałam system od nowa i nic to nie pomogło. Nie wiem kiedy się zawiesi, kiedyś nawet zawiesił się przy włączaniu! !!

pamięć fizyczna dostępna do tego systemu Windows-261 664 kB

System Windows XP

Professional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 2

Komputer-

AMD Sempron[TM] 2400+

1.67 GHz, 256 MB RAM

Powiedz jaki zasilacz i ile komp ma lat.

Komp ma około…ośmiu lat. Nie jestem dobra w te klocki i nie wiem o co chodzi z tymi zasilaczami… :oops:

Pewnie zasilacz już nie wytrzymuje. Pożycz od kogoś zasiłkę i sprawdź czy komp działa bez problemów. Jeżeli chodzi dobrze, to pozostaje wymiana zasiłki.

cysia77 Jak otworzysz obudowę komputera to w lewym, górnym rogu jest taka mała skrzyneczka z której wystaje sporo kabli, to jest zasilacz :smiley:

Na nim powinno być napisane ile ma wat, np. 300W czy coś w tym stylu.

mam podobny problem z komputerem. juz prawie od roku co jakis czas sie powtarza. komputer przy uruchamianiu piszczy. czasami jest to jeden dlugi dzwiek a czasami kilka krotkich i sie nie uruchamia tzn monitor nie reaguje ( czarny ekran). tak raz na 10 razy udaje mi sie go normalnie wlaczyc ale za to po paru minutach sie zawiesza i musze restartowac. probowalam roznych sposob i nic nie dziala. reinstalowalam tez windowsa i nic. czy ktos moze mi pomoc?

kasiarogalska te piski to informacje o tym jaki błąd się pojawił, sprawdź w książeczce od płyty głównej co te piski oznaczają. Najlepiej niech zajmie się tym ktoś kto się w kompach orientuje, jeśli nie masz nikogo takiego to będzie trzeba do serwisu