Komputer się zawiesza

Witam.

Od jakiegoś czasu (ok. miesiąca), gdy gram w Counter Strike 1.6 komputer mi się zawiesza. Dzieje się tak tylko gdy gram.

Komputer może być włączony dziennie po 10 godzin i jest wszystko ok, lecz gdy włączę w/w grę wszystko staje.

Nie dzieje się tak od razu czasami dopiero po 2 godzinach a czasami w ogóle.

Proszę o pomoc bo jest to dosyć uciążliwe.

P.S. Reinstall nic nie daje.

Mironek , Twój komputer spełnia wymagania sprzętowe?

Zrób defragmentację dysku, przeskanuj programem HD Tune w poszukiwaniu uszkodzonych sektorów. Następnie przeczyśc rejestr programem CCleaner lub RegCleaner. Wyczyść kompa z zbędnego syfu (opróżnij katalogi Tepm w \Document And Settings\Nazwa Użytkownika(ów)\Ustawienia lokalne\Temp oraz \Windows\Temp). Przekanuj też przy okazji kompa w poszukiwaniu wirósów, trojanów i innego paskudztwa

@Olcia

Proszę nie nabijaj się :stuck_out_tongue: Tak mój komputer spełnia wymagania sprzętowe i to z dużą nadwyżką.

@xZeuSx

Robię to regularnie. Staram się dbać o swój komputer.

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

nie bardzo mam z czego. Nie ma takowej wiadomości w pierwszym poście wiec pytam…

Pozwól, że o zasilacz jeszcze spytam.

@cosik_ktosik

Też o tym myślałem że to może być temperatura. Już wcześniej podczas grania sprawdzałem czujniki i temperatury są ok.

Temperatura procesora nie przekracza 50 stopni a karty graficznej 75 co u mnie jest normą.

Komputer nie zawiesza się nawet podczas grania w Call of Duty 4 co teoretycznie powinno bardziej obciążać komputer, bo ma większe wymagania. :frowning:

EDIT: Firmy zasilacza nie znam ale jego moc to 350 W. Do tej pory spisywał się świetnie, ale wiem wiem, nic nie trwa wiecznie.

Jednak nie sądzę aby to był on, bo jak napisałem wcześniej dzieje się tak tylko gdy gram w CS’a.

P.S. Powtarzam, że wcześniej nie miałem takich problemów.