Komputer sie zawiesza

Witam wszystkich mam Windowsa 7 i od jakiegos miesiaca zaczeły mi sie dziać dziwne rzeczy a mianowicie jak ogladam film albo gram, komputer sie zawiesza wyskakuja jakies różowe paski na ekranie i w głośnikach słychać przerywany dzwiek przycinającej sie gry lub filmu co może być nie tak ?? Proszę o pomoc.

Do sprawdzenia masz temperaturkę GPU, ponieważ paski mi pasują to tzw. artefaktów, które powstają w wyniku grzania się procka graficznego, a zwiechy do przeciążenia procka. Sprawdzić temperaturę możesz programem Everest Home.

Temperatura CPU 36, GPU 39, płyty głównej 28.

Podaj markę zasilacza.

Zasilacz - chieftec gps-450aa-101a atx 450 watt

BenQ185 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zasilacz wybrałeś dobry. Przynajmniej ja jeszcze na Chieftec’u się nie przejechałem, a wręcz niejednokrotnie jego zabezpieczenia ratowały mi kompa przed zgonem. Temperatury też są w porządku, tak więc istnieje prawdopodobieństwo, że te paski, to nie wina temperatury, a defektu karty. Również może to być wina sterowników, tak więc odinstaluj obecne i wgraj najnowsze ze strony producenta karty. Jeżeli będzie to samo, najlepiej byłoby jakbyś pożyczył od kogoś kartę graficzną i zamontował ją na kilka dni aby sprawdzić, czy nadal będzie taka sytuacja się powtarzać.