Komputer się zawiesza

Witam. Nie znalazłem na forum żadnego tematu, który mógł by mi pomóc. Otóż kupiłem nieco ponad tydzień temu laptop ASUS K53S,Intel Core i3-2310M,6GB ram. Do dzisiaj działał on bez zarzutu, jednak niedawno, podczas gry, zawiesił mi się. Od godziny go awaryjnie wyłączam. Problem jest taki. Loguję się(teraz siedzę na trybie awaryjnym) i kiedy włączę ‘start’ na pasku na dole, albo mój komputer na pulpicie komputer mi się nieodwracalnie zawiesza.Nie działają żadne czary typu ctrl+alt+del. W czym problem i jak go naprawić? Niedługo przed tym zdarzeniem zainstalowałem nod32 wersja 64bitowa. Nawet jakbym teraz chciał, to nie mam jak tego odinstalować, ponieważ w trybie awaryjnym się nie da, zaś w trybie normalnym nawet się nie dostanę do tej opcji.

Spróbuj z partycji recovery przywrócić system, ja nic nie da to zapewne problem sprzętowy, o którym będziesz musiał pogadać z serwisem gwarancyjnym

Na Nod spróbuj tego. Sam miałem przez niego taki problem. I niestety nie wiem dlaczego to się dzieje, ponieważ u kolegi działa wszystko normalnie.

Ten Removal Tool uruchamia się w Trybie Awaryjnym. Też mi działał tylko tryb awaryjny. I identycznie, gdy odpaliłem w normalnym trybie, po kliknięciu w menu start… kic. :slight_smile: