Komputer się zawiesza

Witam

Mój komputer zawiesza się bez przyczyny.

Zawieszanie polega na całowitym zacięciu się komputera- krusor staje i przez około 10 sekund nie da nic się zrobić, czasami to trwa dłużej. Z reguły po takim zacięciu kursor nie wygląda już jak wczesniej- ma jakieś dziwne kolory lub zamiast strzałki jest pionowa kreska. Zrobiłem formata, defragmentacje i nic nie pomogło. Zrobiłem test pamieci ram spod windows 7 równiez nie wykrył żadnych błędów.Proszę o pomoc

Na początek sprawdzimy dysk-Uruchom-http://www.dobreprog…dows,27691.html - wersje portable , zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) pokaż  okno z programu wszystkie parametry.

w czasie tej operacji to chyba z 20 razy się zwiesił. Miałem zrobić screena okna z tego programu ?

moj_hdd.thumb.jpg.4d9141cf4306b6d36f1f79

Zdjęcie złe dodane.Popraw to.

Podaj jeszcze markę i moc zasilacza.A także resztę podzespołów komputera.

Procesor: Intel Pentium DualCore E 5300

Płyta główna: Asus P5KPL-AM

Ram: 2GB DDR2 800 Kingston

         2GB DDR2 800 Goodram

Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 460 (1GB)

Zasilacz: LOGIC-600 ATX

Dysk wygląda ok .

Zasilacz pochodzi z czarnej listy i nadaje się do wymiany na markowy.To zasilacz może być winowajcą tego problemu.

postaram się pożyczyć inny zasilacz i podpiąć go i wtedy się odezwę

 

Mam inny zasilacz. Jestem w fazie testów. Mam nadzieje, że to pomoże. Odezwe się.

Niestety komp dalej się wiesza:(

Zobacz jak działa w trybie awaryjnym,czy się zawiesza

testowałem kompa w trybie normalnym windows. Od poniedziałku do dziś po raz pierwszy mi się zawiesił. Po zawieszce już nic się nie dało zrobić- tylko restart pomógł. Po restarcie kompa wyskoczył komunikat:

Podpis problemu:

Sprawdz za pomocą menedżera urządzeń , jakie urządzenia są zainstalowane w komputerze i czy sprzęt działa prawidłowo.Jeśli obok nazwy urządzenia jest widoczna żółta ikona ostrzegawcza,znaki zapytania to może występować problem z urządzeniem,sterownikiem.

w menedżerze nie ma żądnych ostrzeżeń.