Komputer startuje dopiero bez elementow z autostartu

Witam i proszę o sprawdzenie loga.

Otwóz notatnik i wklej:

Plik>>>zapisz jako>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym

Przeleć fixwareout

Witam ,dzięki za pomoc.Wkleiłem ale nie wiem co z tego wyszlo.Podaję nowego loga z prośbą o ocenę co wyszło z tego zabiegu. Jeśli zrobiłem żle proszę o “krok po kroku” W instrukcji o Silent niestety nie ma o tym mowy …Proszę też powiadzieć czego się można po tym wklejeniu spodziewać. Dzięki.“Silent Runners.vbs”, revision 46, http://www.silentrunners.org/

Operating System: Windows 98

Output limited to non-default values, except where indicated by “{++}”

Startup items buried in registry:


sorry, zapomniałem że masz win 98

Otwórz notatnik i wklej:

Plik>>>zapisz jako>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym

Zapuść fixwareout tak jak prosiłem.

Nie rozumię Twojego “sorry” -tak samo napisałeś czy to będzie WIN98 czy inny system.Mam wkleić ale napisz JAK-może da się jaśniej :slight_smile: . Jeśli wkleję i odpale w tryb. awaryjnym to co dalej? Przepuścić przez "fix"i co dalej? a.

sorry oznaczało, że dałem nowy nagłówek fixa, któy jest przeznaczony dla xp. Fix nie zadziałał co widać.

Masz otworzyć notatnik (start>>>uruchom>>>notepad) wkleić:

Wybrać Plik>>>zapisz jako>>>zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki>>>zapisać pod nazwą FIX.REG np. na pulpicie i uruchomić w trybie awaryjnym. Zapuścić fixwareout, ponieważ masz resztki po rootkicie windows security center w wersji ruins/urls. I pokazać nowy log :wink:

Wielkie dzięki za już… Wkleiłem. W tryb. awar. przepuścilem przez FIX ,ale się wydarł ,że cos mu nie pasuje. Odpaliłem w trybie norm. cos sobie pobrał z netu potem ,anty wir ,którego nie wyłączylem,w oknie typu DOS SHEll pokazał ,ze znalazł " C\win\sys\PPPCGM.exe ,kliknąlem DEL i… takiego ekranu jeszcze nie widziałem - caly w drobnych poziomych kreskach.Zrobilem reset i nowego loga ,ktorego przesylam"

log czysty

Raz jeszcze dziekuję za pomoc. Cieszę się ,że log jest czysty, jednak dzisiaj , kilkakrotnie , nawet teraz przy logowaniu, pojawia się komunikat “lexplore” (błędy wewnętrzne itd. ) po czym zamykają sie okna.Czy jeszcze coś “siedzi”? Co z tym zrobić? Proszę o odpowiedż. Pozdrawiam…

Złączono Posta : 25.07.2006 (Wto) 22:33

Witam, czekam cierpliwie i wierzę ,że z ostatnim mankamentem , " lexplore" dzięki Wam wygram. Pozdrawiam a.

Złączono Posta : 25.07.2006 (Wto) 22:35

Witam, czekam cierpliwie i wierzę ,że z ostatnim mankamentem , " lexplore" dzięki Wam wygram. Pozdrawiam a.