Komputer stracił całą pamięć

Witam, mój komputer miał 3,79 gb wolnego miejsca i nagle dostałem komunikat, proponujący defragmentację dysku z powodu małej pojemności. Mam tylko jeden dysk ©. Wszedłem w mój komputer i zastałem 70 mb wolnego miejsca… Kilka sekund później, 10 mb. A teraz 0 bajtów. Mój system operacyjny to Windows XP. Dodam także, że dzisiaj mój antywirus (PC Tools Internet Security, pełna wersja) miał jakiś problem, po uruchomieniu komputera. Ikona nie świeciła się, a nad nią było napisane ,rozłączony’’. Gdy próbowałem odpalić antywirusa, strasznie cię zawieszał, w ogóle nic nie mogłem z nim zrobić. Więc odinstalowałem go, jednocześnie zachowując licencję. Potem ponownie zainstalowałem (pobrałem plik z dobreprogramy.pl) i niby wszystko działało ok, za wyjątkiem opcji ,Behaviator Guard’’ w Intelli Guard. W historii widnieje komunikat ,Instalowanie wtyczki Behaviator Guard przez program Internet Security nie powiodło się’’.

Proszę o pomoc, co mam zrobić. Zapewne poprosicie o logi, tylko nie wiem, jak je uzyskać gdyż mam 0 wolnego miejsca.

EDIT: Teraz wchodzę w Mój komputer, patrzę, a tam 2,55 GB wolnego miejsca. Jednak obawiam się, że ta liczba zaraz zmaleje, wciąż proszę o pomoc.

EDIT: Już 2,26 GB.

Coś się instaluje na twoim komputerze pewnie :slight_smile:

Użyj Malwarebytes’ Anti-Malware i przeskanuj cały komputer nim, spróbuj jakiegoś skanera online użyć też http://www.f-secure.com/en_EMEA-Labs/se … e-scanner/ [może ktoś poleci lepszy ale słyszałem że jest dobry i sam czasem używam]. Użyj też ccleaner’a i zrób skan normalny i rejestru, może to ci pomoże w twojej sytuacji. Pozdrawiam! :slight_smile:

Zapewne w tym pakiecie Internet Security masz zapore sieciową , jezeli możesz zablokuj cały ruch sieciowy , powinno powstrzymac to cos co ci sie instaluje samo na dysku , nasepnie przeskanuj Malwerbytesem