Komputer świat nr 25/2005

Witam mam prośbę ma ktoś może 25 numer Komputer świat z 2005 roku, jest tam spis tematów z całego roku 2005. Może mógłby Ktoś zeskanować ten spis i przesłać na mojego emaila, dzięki

http://www.komputerswiat.pl/ks/archiwum/2005.html ?

dzieki, zależy mi tylko na tym spisie tematów ale w ostateczności zamówię ten numer

To może lepiej dorzuć już te kilka złotych i kup sobie rocznik za 19,90 zł. Będziesz miał wszystkie numery z 2005 roku w komputerze :slight_smile:

kiedy tam masz spis wszystkich tematów :?

wystarczy kliknąć na konkretna gazetke i pokaże ci się spis tematów w numerze :?

Mam pytanka odnośnie tego rocznika:

1.Czy aby go zamówic trzeba założyć konto (wydaje mi sie, że tak ale wolę się upewnić).

2.Tak mneij więcej w jakim czasie od zamówienia dojdzie ta książka do mnie.

3.Czy tam jets jakas płyta z wszystkimi programami jakie były w roku 2005 na płytach w KŚ.

4.I Ile zapłace za cały koszt od zamówienia do przysłanie książki do mnei do domu czy tylko to ile ona kosztuje czy są jescze jakies opłaty. z góry dzięki za pomoc.

A po co go będziesz zamawiać? Z tego co widziałem, jak byłem w Empiku jakieś 2 dni temu Rocznik jeszcze był.

  1. Nie, chyba nie ma, a gdyby były to by musiało tych płyt być naprawdę dużo i rocznik kosztowałby pięć razy więcej :wink:

Chyba rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie zakup rocznika na płycie, przynajmniej będę miał trochę więcej miejsca jak wyrzucę gazety.Dzięki za pomoc.

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 14:37

O właśnie otrzymałem na e-maila spis tematów 2005 roku. Bardzo dziękuję.