Komputer szaleje........POMOCY

wita. mam problem z kompem. podczas wcisniecia “power” komputer sie wlancza ale nie tita i ekran jest czarny, gdy sie zas normalnie wlaczy no sie sam resetuje lub ekran gasnie i przechodzi jak by w stan czuwania. nie da sie nic zrobic wtedy. Prosze o pomoc w tej sprawie! :frowning:

Reset BIOSU zwroką lub przez wyjęcie naterii.

Jaki zasilacz? Podaj napięcia.

http://overclock.pl/index.php/artykul,f … zach_ATX,0

Kondensatory na płycie głównej sprawne?

zasilacz ATX KY-400W MUSTANG. nie wiem jak sie sprawdza kondensatory :frowning:

zdejmujesz boczną ściankę PCta i szukaj kondensatorów na płycie głównej jeżeli są “spuchnięte” lub mają jakiś nalot tak jak te na fotkach niżej to prawdopodobnie mamy już winowajce

pcsrv_f00.jpg

pcsrv_f01.jpg

moj sprzet:

Intel Celeron 1.7 GHz

Radeon 9550 265MB

Dysk:western digital 80GB

pamiec: elixir 256MB (266mhz) i 256 helix (400mhz)

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 17:02

CABIS: sprawdzilem kondensatory i sa w porzadku

miałem podobny problem a mianowicie gdy sie uruchamiał był czarny ekran czesto sie resetował . Zresetowałem bios i nic ale mi pomogło przeskanowanie dysku antywirusem podczas rozruchu sustemu o czywiscie to zrobiłemgy sie jakos uruchomił a meczyłem sie z tym około miesiąca

kondensatory sa wporzadku, zresetowalem biosa i dalej nic. wlancza sie, diody swieca, ale nie tita ijes czarny ekran

Zacznij od podmiany zasilacza.

podmienilem na dobry zaisilacz i nic dalej to sam ci pisalem wyzej:/. a jest mozliwe ze to procesor bo ostatnio czyscialem radiator bo byl pelen kurzu. mogl sie tak zdarzyc ze radiator i wentylator zostaly zle wlozone i to jest przyczyna?

a spróboj włożyć tylko jedną kość bo moze jest jedna uszkodzona lub zamień je slotami.