Komputer ulega zawieszeniu podczas uruchamiania

Podczas uruchomienia komputera pojawiają się okienka z komunikatem: http://www9.zippyshare.com/v/26581545/file.html komputer przestaje reagować jedynie to tylko można ruszać wskaźnikiem myszki i nic więcej. Dodam, że nie mam wirusów itp. sprawdzałem wszelkimi najlepszymi programami do wykrywania wirusów itp. i nic nie wykryło. Posiadam Windows XP SP3 z najbardziej aktualną wersję aktualizacji.

podczas uruchamiania komputera wciśnij klawisz F8 by wejść w tryb awaryjny systemu a następnie przywróć ostatnią dobrą konfiguracje sprzętową powinno pomóc

start - programy - akcesoria - narzędzia systemowe - przywracanie systemu.

i wybierz datę przed dzień kiedy to się ukazało

W trybie awaryjnym System Windows pokazuje ten sam błąd i dlatego również jest niemożliwe nic zrobić w tym trybie.

Dodane 24.11.2009 (Wt) 12:37

Uruchomiłem usługe przywracania systemu Windows XP z poziomu konsoli odzyskiwania. Miałem tylko 1 punkt do przywrócenia. Po ponownym uruchomieniu pokazł się komunikat: “Usługa przywracania nie była w stanie dokończyć przywracania systemu”

Ma ktoś inne pomysły jak uporać się z tym problemem?

Próbowałeś naprawić Windowsa przez płytę systemową?

Tak próbowałem ale dalej jest tak samo czyli bez zmian…

blad-generic-host-process-for-win32-services-t93075.html

zapoznaj się z tym…

Żadnych łatek mi nie potrzeba bo mam SP3 z aktualizacjami najnowszymi i tam już są te aktualizacji. A dodam , że to nie wina żadnych robaków itp. Stworzyłem obraz systemu tego samego co teraz korzystam i wtedy tak to się stało gdy próbuję uruchomić ten system zklonowany.

jakieś programy instalowałeś ?

Nie instalowałem żadnych programów. Poprostu “sklonowałem” system na inny dysk programem TRUE IMAGE DRIVE.

czyli możliwości nie ma by były jakieś robaki ?

Nie ma robaków. Jak już mówiłem skanowałem antywirusami m.in. ESET-em i Kasperskym.