Komputer uruchamia się - nie ma obrazu ani dzwieku startu

Witam. Mam pewien problem. W dniu wczorajszym wystapily problemy z odpaleniem mojego PC. Gdy odlaczylem kabel od internetu (LAN) i uruchmilem ponownie, smigal normalnie. Dzisaj ok. 13 chciałem go odpalić ale wystapilo to samo - Uruchomil sie, bylo slychac ze dyski itp smigaja, ale nie bylo charakterystycznego “pip” przy uruchamianu oraz obrazu(nawet czernego na poczatku, monitor tak jakby byl wylaczony). Ponownie odlaczylem internet i uruchomilem na nowo, niestety nic nie dalo. Odlą czyłem cale okablowanie zostawilem tlyko monitor i zasilacz pc. takze nie pomoglo. Rozrkrecilem obudowe i odlaczylem dyski - nic nie pomoglo, wyjalem i wlozylem jecze raz ta baterie od BIOSa (czy jakos tak), tez nie pomoglo. Po kolei wkłaadałem kości ramu ( 2 GB DDR), bezskutecznie. Wyjmowałem i wkladalem też karte graficzna, nic nie dalo.

Gdy patrze teraz na plyte glowna, widze ze 3 kondensatory sa dosc mocno nabrzmiale a jeden juz lekko wycieka, dodam ze niedawno mialem wymieniany tez zasilacz, poniewaz poprzedni sie spalil.

Prosze o pomoc, poniewaz nie wiem juz co zrobic…

ps. sory za bledy spieszylem sie

albo kondensator do wymiany nalezy go wlutować tak jak oryginalny ale to duzo roboty. została wymiana płyty

dozuce jescze zdjecie tego kondensatora: http://i50.tinypic.com/2nv8nbn.jpg

ps. jaki koszt nowej plyty glownej ?

to kup podobną na allegro. ewentualnie jak masz kasę to możesz kupić lepszą pod ten sam socket

Wszystkie wybrzuszone elktrolity należy wymienić. Koszt - kilka złotych. Robocizna jak własna, to 0 zł, jak kogoś zaprzyjaźnionego to może np. czteropak…

Generalnie 10 - 20 zł. powinno załatwić sprawę.