Komputer vs laptop [groszowe]

mam dylemat nad zakupem sprzętu posiadam 750zł i musze coś sobie kupić albo kupie laptopa acer 7620g z gniazdem pci-e będzi mam do wyboru PC z i C2D e6750 2gb ram ddr2 800 + gts 8800 co polecacie?

Gdzie Ty wyczytałeś że ten Acer ma “PCI-Express”, on ma “Express card slot” a to nie to samo. Oczywiście że wydajniejszy będzie stacjonarny.

poczytaj potem pisz ma grafike dedykowaną na pci-e poczytaj potem pisz tak przynajmniej napisali na aukcji (już kilku)

Komputer stacjonarny wydajniejszy,laptop nie jest pomyślany na wydajność,tylko przenośność,nie da się go rozbudować,poza wymianą HDD,czy dołożeniem pamięci,nie jest wydajny,bo problemem jest chłodzenie,odprowadzanie ciepła i energożerność,żeby bateria na dłużej starczała,stacjonarny to dobra wydajność do gier,łatwiejsza rozbudowa,w laptopie ciężej wymienić procesor,czy praktycznie nie da się dołożyć grafiki.

Laptop:

internet,prace biurowe,słuchanie muzyki

Stacjonarny:

Wydajny do gier i zadań obliczeniowych,obróbki grafiki,łatwiejsza rozbudowa,bardziej prądożerny

Są laptopy wydajne do gier,ale swoje kosztują.

Jak można być takim ignorantem, by twierdzić, że kartę z peceta wsadzi się w notebooka?

Skoro tak uważasz - kupuj, tylko potem nas nie obwiniaj za chęć wyprowadzenia Cię z błędu.

/Oczywiście pecet będzie wydajniejszy.

Dedykowana tutaj to jest pamięć dla karty graficznej. Czyli Radeon 2400xt który jest zamontowany w laptopie ma swoje 256 MB pamięci.

Laptop za 750 zł? To chyba sprzed 3-4 lat. Za takie pieniądze można kupić całkiem fajnego kompa stacjonarnego (używane rzecz jasna).