Komputer widzi dwa XP

Witam wszystkich mam taki problem. Zainstalowałem od nowa na świeżo windows xp na partycji c i teraz podczas gdy uruchamiam system wyskakuje mi na czarnym tle wybór systemu xp. Krótko mówiąc komputer widzi stary system. Nie wiem jak to usunąć. Czekam na wasze porady. Z góry dzięki

Podaj zawartość pliku boot.ini

Otwórz panel sterowania->system->zakładka zaawansowane->sekcja uruchamianie i odzyskiwanie->przycisk ustawienia->sekcja Domyślny system operacyjny->przycisk Edytuj.

Otworzy się notatnik z plikiem boot.ini

Podaj go i powiedz, który system wyrzucić.

[boot loader]

timeout=30

default=signature(f65ef65e)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

signature(f65ef65e)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Home Edition” /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Home Edition” /noexecute=optin /fastdetect

Nie wiem, który system wyrzucić. działa mi ten pierwszy od góry

No ale co z tego że ty go usuniesz z pliku boot.ini jak on na dysku ciągle będzie siedział. Pewnie podczas instalacji nie dałeś formatowania…

[boot loader]

timeout=30

default=signature(f65ef65e)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

signature(f65ef65e)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition" /noexecute=optin /fastdetect

zapisz to, zostawiłem ten system, który uruchamia się po 30 sekundach domyślnie.

podczas instalacji formatowałem stary system