Komputer wlacza sie dopiero za drugim razem

Witam. Mam nastepujacy problem. Komputer przy wlaczaniu zawiesza sie, czasem wczesniej czasem pozniej, czasemdochodzi do sprawdzania dysku- wtedy zawiesza sie zawsze na odliczaniu do spr dysku na 8 sekundzie. Gdy go zrestartuje pojawia sie ekran z wyborem trybu uruchomienia: trym awaryjny, wiersz polecen itd. komp wlacza sie tylko gdy wybiore “poprzednia znana dobra konfiguracja”. przy trybie awaryjnym sie zawiesza. ciezko mi cos z tym zrobic bo programy ktore wymagaja restartu po instalacji nie lapia sie na to- przez wybor “ost znana dobra konfiguracja”. w zwiazku z tym prosze o jakas rade. a szczegolnie jak wywalic to ll5.exe.

Ściągnij Windows Woorms Door Cleaner, odpal>>>zmień wszystkie znaczki z disable na enable>>>po użyciu narzedzia wymagany jest reset kompa.

start>>>uruchom>>>services.msc>>>zatrzymaj i wyłącz usługę NETWORK SERVICE

Ściągnij Pocket Killbox>>>uruchom>>>zaznacz opcje “Delete on Reboot”>>>w polu “Full path of file” wklej ścieżki:

Po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz X, dopiero gdy wkleisz ostatnią ścieżkę, zgadzasz się na restart kompa.

skasuj hijackiem

mimo szczerej checi zamkniecia portow tym programem nie dalem rady. po restarcie dalej sa otwarte. komp dalej sie zawiesza przy pierwszym uruchomieniu. zrobilem wszystko jak mowiles w kazdym razie i log wyglada tak:

chyba ze moze chodzi o co innego…

start>>>uruchom>>>services.msc>>>zatrzymaj i wyłącz usługę l5 i network service, skasuj wpisy hijackiem.

tzn co ? zmieniasz znaczki na zielone, a po restarcie są już czerwone ? może to być wynik działania trojana, który je otwiera. Przeskanuj system skanerami online itp. Wklej loga z silent runners (opis tam gdzie hijack)

tak dokladnie- zmieniaja sie na czerwone. a jaki skaner polecasz?

Oto log z silent runners. robil sie z pol godziny a i tak chyba niedokonczony. czy to normalne ze tak dlugo?

kasperskiego, pande / Skanery do wyboru

log czysty

avast mi mowil ze mam cos w pamieci operacyjnej ale niebardzo mogl to usunac, bo potrzebowal restartu, a ja musialem wybrac poprzednie dobre ustawienia, ktore nie obejmowaly jego uruchomienia…:frowning: dzieki za Twoj czas, pobawie sie tymi skanerami.hej