Komputer włącza się i nic dalej

Mam problem komputer mi się wyłączył i jak go włączam to nic dalej się nie dzieje chodzi strasznie cicho i ikony z przodu trochę migają i nic dalej się nie dzieje monitor jest tak jak by pc był wyłączony proszę o pomoc z góry dzięki

Odłącz go od zasilania-wyciągnij wtyczkę z tyłu obudowy. Obejrzyj płytę główną, szukaj wybrzuszonych kondensatorów w okolicy procesora i karty graficznej. Jak możesz to zmierz napięcia z zasilacza, nic nie chrobotało przed “zgonem”?

Podaj jeszcze dane o sprzęcie: zasilacz, płyta, dysk itd.

Chodzą wentylatory?

Danych dokładnie nie znam nie nic nie chrobneło przed zgonem kiedyś też tak miałem i musiałem poczekać z 1 -2 dni i mogłem go normalnie włączyć a i jak się zmienia napicie zasilacza a i zasilacz wiem że mam wymienić bo mam słaby

Prawdopodobnie sam rozwiązałeś swój problem a mianowice

Jeżeli faktycznie uszkodzeniu uległ tylko zasilacz to po wymianie go na nowy komputer powinien działać poprawnie. Chyba że uszkodzony zasilacz przyczynił się do uszkodzenia innych podzespołów.

mi dokładnie chodziło o to że mam stary biurowy zasilacz i do siedzenia w necie jest dobry ale ogólnie przed wyłączeniem komputer strasznie piszczy i nie wiem co zrobić