Komputer włącza się i po chwili wyłącza

Posiadam komputer o następujących parametrach:

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H

procesor Intel Core i3 4170

Pamięć RAM Goodram 2 x 4GB DDR3 1333 MHz

Zasilacz Aerocool Vp-450 W

dysk SSD Goodram

Komputer jak próbuję włączyć uruchamia na chwilę wentylator na procesorze i po chwili komputer się wyłącza.Na ekranie nic się nie wyświetla.

Sprawdzałem zasilacz i jest sprawny.

Sprawdzałem komputer uruchamiając na jednej pamięci RAM ale też to niczym poskutkowało.

Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną tego problemu? 

Kondensatory. Zobacz, czy nie są spuchnięte.

Płyta była kupiona jako nowa w sklepie dwa miesiące temu i nie ma spuchniętych kondensatorów.

Moim zdaniem płyta główna do reklamacji. W ostatnim czasie w firmie posypało mi się kilka płyt od Gigabyte. Objawy dokładnie takie jak opisałeś. Możesz spróbować wyjąć RAM całkowicie i jeśli masz zamontowany głośnik przy MOBO to posłuchać czy jest komunikat dźwiękowy. Jeśli nie - reklamuj płytę.

Co do wyjęcia pamięci wyjmowałem ale nie wiem czy jest dźwięk,gdyż nie mam tego głośnika.

Pamięć przemieniałem miejscami,uruchamiałem komputer tylko z jedną i też bez rezultatu.

Odłączenie zbędnych urządzeń czyli dysk i napęd też nic nie dało.

Więc już mi się kończą pomysły co robić i ostatecznie zanoszę jutro płytę do serwisu,niech naprawiają.

I tu mam takie pytanie czy mogę się domagać od razu wymiany na nową lub zwrot pieniędzy? 

Możesz domagać się wymiany na nową śmiało. Sklep prześle wniosek do producenta itd. Powinno być pozytywnie.