Komputer włącza się za drugim razem

Juz kiedyś pisałem odnośnie tego tematu, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Problem ten ewoluował. Mianowicie:

Kiedy włączam komputer na sucho czyli listwę i komputer, karta chodzi na maks obrotów i nie wyświetla się obraz ( trwa to z 10 sekund) po czym komp sie wyłącza, i załącza się ponownie pracując na normalnych obrotach. Na mój gust to wina płyty głównej mam ją na chipsecie nforce7025/630a, miernikiem sprawdzałem napięcia na linii 3,3 5 i 12 V rozbieżność to 0,5%. komputer taki jak w stopce

Może pomogłaby aktualizacja BIOSu do wersji 0902. Firma pisze na swojej stronie, że niektóre płyty główne M4N68T-M LE V2 miały problemy z zasilaczami niektórych firm.

To wskazuje na zasilacz,przetestuj jeszcze pamięć ram i zobacz plyte główną,kondensatory na niej

Kondensiaki sprawdzałem w zasilaczu i na płycie głównej, nei są ani wybrzuszone ani wylane. A co do biosu to mam zainstalowany ten z 2011 roku z maja chyba, nom sprawdzałem mam wersję 0902.

podlacz inny zasilacz i sprawdz, jak masz taka mozliwosc

jak juz komp ci sie wlaczy to sprawdz wszystkie podzespoly kompa, przetestuj czy nie wywalaja bledow, np dysk

To się dzieje tylko gdy podłączam mojego HD6850, 2x6pin, bo na starym GF9600GT działa bez problemu.