Komputer włancza się a po chwili wyłancza

(Decyng11) #1

witam mam taki problem mam komputer który po wlonczeniu nie dziala monitor a po chwili sie wyłancza help

(Szymon Kumorek) #2

na początek proponuję zajrzeć do słownika ortograficznego! Rozumiem popełnić błąd w wymowie, ale jak się pisze...

Pisze się włączeniu :shock: . Popracuj nad składnią zdania prostego LOL

Tak na prawdę w ogóle nie podałeś szczegółów. Jaki masz sprzęt, może masz poluzowaną wtyczkę video, karta się przegrzewa?? Wyjaśnij.

(Decyng11) #3

niewiem co to za sprzet wiem że zintegrowany

(system) #4

Dobry jesteś... Żałuję, że nie jestem moderatorem, bo wywaliłbym posta tak nagminnie łamiącego regulamin. Sprawdź zasilacz, analfabeto, i pamięć ram.

(Bedlam) #5

Spoko wyluzujcie. Podaj dane kompa, domyślam się że to stacjonarny a nie laptop... jak po włączeniu monitor nie działa??? Tzn monitor nie działa a komp coś pracuje tzn kontrolka się zaświeca i coś rusza czy się cały komp włącza i potem sam monitor się wyłącza???

-- Dodane 19.04.2009 (N) 22:07 --

pytam bo skoro monitor nie działa a po chwili się wyłącza to nie kumam co i jak

(Zuberator) #6

Mleczakm jestem zaskoczony ze w ogóle postanowiłeś pomóc.

Co do problemu to miałem podobnie , wtedy zniszczyła mi się płyta główna .

Pozdrawiam .

(Ojciec De) #7

Można też wyczyścić komputer z kurzu :smiley: w środku of cours. Nie jeden komp od tego padł no nie...

Tylko nijak mi się to ma z niedziałającym monitorem,bo do samego wyłączania pasuje, np. procek się przegrzewa bo wiatraczki zakurzone itd itp :slight_smile:

(Asterisk) #8

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować tytuł oraz posty i usunąć błędy.

BTW.

spinacz200 oraz mleczakm - może warn

Wam przypomni o przestrzeganiu zasad.

(Decyng11) #9

monitor jest ok komputer jak włanczam to po chwili się sam wyłancza