Komputer wolniejszy niż przed formatem

Komputer znacznie zwolnił swoją pracę po formacie. Mam teraz jakieś 47 działających procesów które zajmują więcej pamięci niż przed formatem - firefox np. zabiera mi 180k , a system 90k. Takich ilości nigdy nie miałem. OD czasu do czasu nie działa mi opcja “Uruchom ponownie” - komputer się wyłącza, pracuje ale nic się nie wyświetla.

Dużo pamięci zajmowały sterowniki a raczej catalyst control center ale zmieniłem na omega drivers i ccc.exe usunąłem. Nadal jednak dziwnie zipie komputer.

OTL:

http://wklej.org/hash/b4c5ece26be/

Fifoller , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych buziek i dziwnych skrótów. zapoznaj się z zasadami zakładania tematów na forum.

System instalowałeś, bo piszesz o samym “formacie” ?? :smiley:

A tak na poważnie - czy wszystkie wymagane sterowniki zainstalowane? Co pokazuje menadżer urządzeń - czy są w nim jakieś "kolorowe znaczki?

Szczerze? Chciałbym aby Firefox zajmował mi “180k” - nawet przy otwartej jednej karcie :wink: Chyba Ci się jednostki pomyliły.

Menedżer czysty , wykrzykników brak. A apropos jednostek to przepisałem to co wyświetla menedżer zadań windowsa : ]

Ok, przepisałeś, ale niedokładnie i ze 180 000 zrobiło się 180 a to jest tysiąc razy mniej :wink: