Komputer wykrywa mp3, lecz jest ona kompletnie pusta.?

Mam w posiadaniu mp3. dotąd działała ale coś jej się stało że po podłaczeniu do portu usb jest wykrywana przez system, wyświetlana jako dysk wymienny, tyle że w zupełnosci pusta (tzn. nie posiada miejsca) :shock: , a podczas proby otwarcia podwojnym kliknieciem wyskakuje takie okno.

wlozdysk.gif

Próbowałem ją otworzyc programem USBDeview. Jako nazwa mp3 pokazują się jakies znaki arabskie :-x

Jedyne co mogę z nią zrobic to otworzyc rejestr (zielony w tych tematach jestem :expressionless: ):

regedit.gif

da się coś zrobić żeby znów działała? ktoś może powiedziec co jej dolega? wirus czy poprostu “twardziel” w środku się zepsuł i do wyrzucenia?

LordScypion , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Podłącz urządzenie.

Następnie z menu START wybierz “Uruchom”, wpisz diskmgmt.msc

W nowym oknie “Zarządzanie dyskami” sprawdź co widzisz przy pozycji dot. dysku wymiennego ? Jeśli obszar nieprzydzielony to kliknij prawym myszki na ów obszar i wybierz odpowiednią opcję z menu kontekstowego.

Swoją drogą przy odłączaniu pena korzystasz z opcji “Bezpiecznego odłączania sprzętu” ?

tak. pokazuje się dysk wymienny po podłączeniu mp3 do gniazdka.

ale stan: “nieodczytywalny” a po prawej stronie tak jak mówiłem. pusto. :shock:

a z opcji “bezpiecznego odłaczania sprzętu” nie używam ponieważ w właściwościach zaznaczona jest opcja “optymalizacja szybkiego usuwania”, więc można odłączyc mp3 bez tego.