Komputer wyłącza się co 5min?

przepraszam ale nie wiem co mam zrobic

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 0:27

mam to kopiowac? to jest z nastepnego dumpa

Probably caused by : ntoskrnl.exe ( nt+4c9a )

Napisałeś że masz dużo dumpów. Zeby nie wklejać całych bo to zbedne dajesz samą końcówkę od słów probably caused by: z każdego.

system32:lzx32.sys ( lzx32+2716 )

system32:lzx32.sys ( lzx32+77ce )

wiesz co ich mam strasznie duzo okolo 300:/ czy jest sens wysylac Ci wszystkie?

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 0:45

system32:lzx32.sys ( lzx32+2609 )

system32:lzx32.sys ( lzx32+260a )

system32:lzx32.sys ( lzx32+2716 )

niektore sie powtarzaja chociaz sa w roznych plikach. nadal mam je wysylac?

Użyj narzędzia Rustock.b-Fix

oto co mi sie pojawilo chociaz to komunikat po drugim uruchomieniu tego programu. poprzedniego nie wklejalem

A w pierwszym tak samo było?

nie, pojawily sie dwa okna z notatnika i byly zdecydowanie dluzsze tylko odruchowo wylaczylem je:/

Pokaż dwa logi z Gmer’a przy takich ustawieniach:

  1. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone wszystko oprócz Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończu >>> Kopiuj >>> wklej do posta

  2. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone tylko Usługi i Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

od 10 min komp samoistnie sie nie zresetowal chyba klopot minal dzieki wielkie jakby co bede jeszcze pisal jestescie naprawde dobrymi fachowcami jeszcze raz dziekuje pozdrawiam

Pokaż dwa logi z Gmer’a przy takich ustawieniach:

  1. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone wszystko oprócz Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończu >>> Kopiuj >>> wklej do posta

  2. Zakładka Rootkit >>> zaznaczone tylko Usługi i Pokazuj wszystko >>> kliknij Szukaj >>> czekaj cierpliwie aż skończy >>> Kopiuj >>> wklej do posta

ciagle szuka

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 2:12

oto ten pierwszy:

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 2:14

Uslugi i pokaz wszystko:

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 8:26

wszystko w porzadku z tymi uslugami i raportem?

Logi z GMER’a są ok.

dzieki wielkie pozdro

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 12:04

mam jeszcze jedno pytanie co mam zrobic z tymi minidump’ami bo mam ich w kij duzo.

Wklejasz z każdego kawałek na końcu od słów probably caused by: :slight_smile: