Komputer wyłącza się po podłączeniu do internetu


(Oswald Allegro) #1

Jak w tytule.

Odpalam komp bez kabla internetowego. AVG Free 9.0, Malwarebytes nie wykazują błędów, Combofix też swoje zrobił. Po podłączeniu internetu komp się wyłącza. Ponowne odpalenie przy włączonym internecie skutkuje natychmiastowym wyłączeniem w chwili, gdy następuje logowanie do sieci.

Więc komputer działa bez problemu tylko wtedy, gdy nie ma internetu. Używane dotychczas antywirusy nie wskazywały błędów, zatem podejrzewałem uszkodzony zasilacz, błąd karty sieciowej - wszystko sprawdzałem i nie tutaj jest gangrena.

Poniżej log Combofix - oczywiście wykonany przy wyłączonym internecie.

http://www.wklejto.pl/78992

Zastanawiałem się nad formatem i reinstalacją systemu, ale już raz się przekonałem, że to konkretne forum - więc liczę na pomoc.

Pozdrawiam.


(Gregorsi) #2

Jak się wyłącza, twardy restart, masz jakieś ostrzeżenie, system zamyka się, czy tak jak po wyjęciu wtyczki z kontaktu?


(Oswald Allegro) #3

Wyłącza się jak po wyjęciu wtyczki z gniazdka - dlatego podejrzewałem uszkodzony zasilacz. Poza tym mam dwa kompy z tym samym problemem, więc to prawdopodobnie jakiś syf.


(Rockman9) #4

witam,

przeskanuj kompa tym http://www.dobreprogramy.pl/Avira-AntiV ... 20514.html Dla mnie to rewelacyjne rozwiazanie i wiele razy mi pomoglo. Wypal CD, ustaw bootowanie na CD-DVD ROM i zapusc skanowanie. na 99% pomoze. Daj znac jakie rezultaty.

Pozdrawiam,

Masakrator