Komputer wyłącza się po załadowaniu instalacji windows


(Dj Lama) #1

Witam. Chodzi o laptopa. Wrzucam płytkę windows xp do napędu, płytka działa, ładują się sterowniki i po załadowaniu tych wszystkich rzeczy na początku (kiedy już włącza się ekran, w którym trzeba potwierdzić umowę, a potem wybór dysku na którym ma być windows), laptop się wyłącza. Przez jakiś czas (około 15 sekund) nie można go włączyć, po prostu przycisk włączania nie działa. Próbowałem z dwoma płytami różnych wersji windows'a xp. Pomóżcie proszę, bo już mi ręce opadają. Laptop HP 6735S. Aktualnie jest na nim windows se7en, ale mam potrzebę przeinstalowania go na XP.

A i jeszcze taka sprawa, może to mieć coś wspólnego - wrzuciłem do napędu BackTrack 4, podczas ładowania tego systemu wyskakuje error 25 - disc read error.

Pozdro.


(Lukaszk 89) #2

Spróbuj zainstalować go z pendrive'a :arrow: http://www.vista.pl/porady/974_jak_zain ... _usb_.html (może masz coś z napędem?)


(Dj Lama) #3

Napęd w porządku, bo normalnie udało mi się zainstalować Viste. Nie chce instalować z pendrive, ponieważ chce rozwiązać ten problem, a nie go tylko ominąć :wink:

-- Dodane 23.02.2011 (Śr) 10:23 --

Jakieś propozycje?