Komputer wyłącza sie podczas instalacji systemu

mam problem podczas istalacji po wczytaniu sterowników kontrolerów nastepue sprawdzanie akceptacja licencji zaczynam formatowanie i ciach wyłącza sie do zera - myślałem ze to coś z systemem sformatowałem go partitin magik i zacząłem instalacje od zera ale nie da sie dochodzi do pewnego punktu i wyłącza sie - co może byc przyczyną procek raczej odpada zasilacz - prędzej on ale napiecia są ok czyżby przegrzewała sie, wentylator pracuje - grafika jest zintegrowana - proszę o ewentualne sugestie lub podpowiedzi gdzie szukać

Wyłacza sie przy formatowaniu. Dysk masz dobrze podpięty.

jak formatujesz PM to nie formatuj juz drugi raz i zabacz.

Mój kumpel ma dokładnie to samo tylko, że on zmieniał płytę główną i przy wkładaniu procesora uszkodził go. Jeśli masz taką możliwość przetestuj go na innym kompie.

Pozdrawiam

Albo coś sie przgrzewa w komputerze (procek?) albo pada zasilanie (zasilacz lub płyta główna).

Spróbuj też bez PM - z instalki windy też można potworzyć partycje, a resztę doinstalować później.

Najlepiej zainstaluj cokolwiek, żeby wrzucić programy diagnostyczne i znależć przyczyne albo wystartuj z płyty CD/DVD i odpal diagnostyki.:mrgreen:

Lazikar naprowadził mnie troche na trop ale przed instlacją zamieniłem pamieci z duala w singla i narazie komp dziła testuje go na grach

Może po prostu twoja płyta główna nie obsługuje pamięci Dual Channel.

jaka kart graficzna :?:

czy ACPI w BIOS’ie włączone :?:

nie uwieżycie ale po sciągnieciu colera i radiatora procek wyszedł razem z nim, przykleił sie do pasty - po wyprostowaniu 2 nóżek wsadziłęm go z powrotem i problem ustapił - wniosek - tak składa komputery pewna firma z Wrocławia … nazwy nie powiem bo była by to reklama