Komputer,Wyłącza się,Procesor na mocnych obrotach

Witam od jakiegoś tygodnia mam problem z moim 3 letnim komputerem. Odrazu po włączeniu wiatrak CPU chodzi na wysokich obrotach, choc temperatura tylko 30 stopni C na obu rdzeniach w AMD athlon dualcore 6000+.W procesorze graficznym temperatura wynosi do 80 stopni Karta geforce 8800 GTX.Miesiac temu Pasta nakladana byla na radiator w procesorze. W karcie graf. też wymieniałem najpierw usunełem starą i założyłem nową . całe wnętrze przedmuchałem sprężonym powietrzem i wszystko chodzilo jak marzenie. No Więc chciałbym się dowiedzieć czy to może przez infekcję i wykluczyć ten problem. Daje logi z OTL. Jeżeli bedzie potrzeba dodać jakiś informacji jeszcze to chetnie to zrobie.

Log extras

OTL LOG

Co do CPU to może w biosie masz ustawione że ma chodzić cały czas na max obrotach a nie uzależniał obrotów od temperatury? Grafika ma za gorąco jeśłi przy wyświetlaniu pulpitu ma 80 stopni. CZyścileś grafikę i zmieniałeś pastę?

O to mój screen z bios.

zdjcie0344a.jpg

Jakieś miesiąć max półtora. Chociaż zdazylo sie ,że przez rok nie zmienialem pasy w niczym a podzespoly lepiej pracowały niż teraz.

Dodane 10.11.2011 (Cz) 17:35

Odświeżam. Ktoś sprawdzi mi te logi?

Logi właściwie są czyste, ale to co rzuciło mi się w oczy w logu OTL to szczególnie ten drugi wpis

Ten drugi wpis nie wiem co to jest Będziemy korygować

Proszę utworzyć punkt przywracania systemu http://lajfmajster.pl/2010/03/24/jak-ut … -windows-7

Wklej do notatnika

Z menu Notatnika wybierasz - Plik - Zapisz jako - Zmieniasz rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki - zapisz pod nazwą Fix.reg

Uruchom ten plik, potwierdź dodanie do rejestru, uruchom ponownie komputer.

Jeśli wszystko będzie Ok podaj nowy raport OTL Jeśli coś będzie nie tak po tej operacji proszę przywrócić system