Komputer wyłącza się w czasie grania

(Kawu3) #1

Witam..ostatnio zmieniałem komputer a moja obecna konfiguracja to procesor dual core 2,2Ghz karta radeon x1950xt 512 2Gb ram płyta główna MSI zasilacz 420 W...Mianowicie gdy gram w wymagające gry jak oblivion fear czy nawet far cry albo san andreas po włączeniu wysokiej rozdzielczości i ustawieniach na max po jakimś czasie komputer się wyłącza bez żadnego sygnału nie restartuje się tylko wyłącza i musze sam ponownie go włączyc...temperatury miałem już ustawiane directa i wszystkie sterowniki mam zainstalowane więc o co chodzi? czy to możliwe że zasilacz jest wciąż za sałby? prosze o możliwie szybka odpowiedź to bydź może jeszcze dzisiaj pójde do serwisu...

(matio) #2

a jaki masz? Sprawdź czy wiatraczki dobrze się kręcą, może masz juz kupe kurzu w budzie; http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... t=#1006070

(Kawu3) #3

(matio) #4

Twoim problemem najprawdopodobniej jest zbyt słaby zasilacz

(Quentin) #5

merkury008 , to może być też czasem wina wirusów i innego świństwa - nie tylko Hardware :o

(Kawu3) #6

w każdym razie nie jest to wirus ani nic w tym stylu skanowałem wszystko antywirem i nic nie wykazało a problem się powtarza coraz częściej...teraz dzieje się to podczas każdej gry bez wyjątku ...

(Edgarmks) #7

Podaj nazwę zasilacza (Zdejmij boczną ściankę i zobacz co jest napisane na zasilaczu)!

Jakie masz temperatury (na procku , karcie graficznej) ?

Pamięć nie ma błędów ?

(Krzysieek88) #8

Napisz dokładnie jaka jest marka i model tego zasilacza :slight_smile:

(Kawu3) #9

Aha teraz patrzałem zasilacz i jest napisane tak: PROCOMP MODEL

: ATX KY-400W....i jaka jest wasza opinia?

(Krzysieek88) #10

Do wymiany, na coś dobrej marki.

(Szwejas2) #11

patrz tutaj

(and1981) #12

Witam

Ja tez mam podobny problem. Tez przy graniu mi komputer sie resetuje.

Nie dawno kupiłem wentylator z jakieś 5 miesięcy.

Wentylator firmy Mode Com Fell 300W .z tego wentylatora daje ciepłym powietrzem.

(Szwejas2) #13

wentylator?

Modecom to słabe zasilacze. 300W to zdecydowanie za słaba moc. Dobre zasilacze są wypisane w powyższym moim poście.

(and1981) #14

To co mam robić. U mnie cienko teras z pieniędzmi

(Krzysieek88) #15

Musisz wymienić ten trefny zasilacz, nic innego nie poradzisz.

btw // pisz w jednym temacie a nie się podczepiasz pod cudzy, i prowadzisz dwa takie same wątki :roll:

(Kawu3) #16

jaki mi więc radzicie kupic zasilacz nie mam do wydania wiele kasy tak gdzieś do 150 zł