Komputer wylaczyl sie podczasz instalowania xp

A od kiedy to potrzebny pulpit do odpalenia instalatora? Jak ktoś kupi komputer bez systemu, to jak zainstaluje system, jak nie ma pulpitu?

W końcu dotarliśmy do miejsca, gdzie podałeś wystarczająco wiele informacji, bym mógł potwierdzić słowa kolegi, który odpowiedział ci jako pierwszy: uruchom instalator ponownie. Robi się to ustawiają c BIOS startowanie z CDROMu.

Fachowiec powie to samo :slight_smile:

I słówko dla potomnych: proszę nie pisać na forach nie mając minimalnej wiedzy o sprawie, o której się pisze. Na pewno szybciej i bezpieczniej zlecić to fachowcowi.

Tylko że napisano ze instalator przy 30 procentach się wyłącza i tu jest problem. I nic dalej z tym nie można zrobić. Czytaj proszę ze zrozumieniem. :slight_smile:

Napisano, że raz się tak zdarzyło, a na moje wspomnienie o pewności autora co do ustawień w BIOS (pierwsza część mojego pierwszego zdania w tym temacie) odzewu nie było.

Czyli Wyginacz po prostu nie wiedział o co tobie chodziło. Teraz rozumiem.

A jesli mam xpka na plycie dvd? Tam w biosie jest tylko cd

Dodane 19.08.2011 (Pt) 16:29

Nie jednak bios nic nie daje ciagle wlacza sie te samo okno i resetuje

Dodane 19.08.2011 (Pt) 16:30

Nie jednak bios nic nie daje ciagle wlacza sie te samo okno i resetuje

Dodane 19.08.2011 (Pt) 16:33

Pisze instalator rozpoczyna ponowne uruchamianie po czym pojawia sie niebieskie tlo i wylaresetuje sie po kilku sekunndach

A czy na niebieskim tle są jakieś napisy? :slight_smile:

Jak przez BIOS nie działa to masz źle wypaloną płytę.

btw. Co powiedział fachowiec?

Nie ma napisow.Ten niebieski ekran to tlo instalatora ktory powinien sie pokazac a wtedy wlasnie resetuje sie komputer.

Ta dyskusja nie ma sensu, przecież gość jest zupełnie zielony. Nie odróżnia ekranu BIOS od instalatora, a włączenie komputera jest dla niego równoznaczne z załadowaniem się Pulpitu.

Lepiej niech już idzie do fachowca.

Dobra dzięki wam. Naprawione