Komputer z 8800GTX

p3n1s , zanim Ati wypuści w pelni działające stery to minie troche czasu :stuck_out_tongue:

X38 nie jest nowsze od P35, nowsze jest P45/X48

E8400 ma wirtualizacje, sprawdź sobie na stronie Intela.

Faktycznie nad P45 można się zastanowić ale napewno nie na laminacie od MSI, Rekord prędkości 4GHz był właśnie na wspomnianej Gigabyte, wiec z kreceniam jak co nie bedzie problemu. Co do Q6600 wiem, że się grzeje ${CIACH} i dlatego zrezygnowałem bo nie chce montowac WC - wiec E8400. Opcja z Crucial Ballistix 1066 2x1GB wydaje się być ciekawa, jednak do Kingstona w takiej konfiguracji mam większe zaufanie, GoodRam z góry odpada cena/jakośc OK - ale to są pamięci robione z odpadków, choć nierzadko sa lepsze od markowych. Grafa Asus GTX 8800 786MB. BTW po P35 było X38 potem linia 45…

Dobrze, że ktoś już napisał, że E8400 ma wirtualizację.

:x dobra dobra, lepiej się znasz…

nawet jeśli z gliny, to właśnie liczy się wydajność/cena

:x :x Weś…Najlepszy ramy do kręcenia czego od nich chcesz dobre ramy to ich bierz albo Crucial Ballistix 1066 2x1GB .(obydywa są bardzo dobre do kręcenia)

Resumujac

E8400

Cruciale Balastixy 2x1GB 1066 MHz / Kingstone HyperX 1066MHz

Gigabyte GA-EX38-DS4 (ze wzgledu na x38, 12faz, 2 sieciówki)

asus en8800gtx 768mb http://www.allegro.pl/item390680235_asu … 768mb.html

p3n1s , jak wiesz wszystko od wszystkich lepiej to sam se wybierz zestaw…

xD xD xD

Ófomy cee, rze fierz lepeey.

Pewnie chcesz sobie później SLi z tego zrobić skoro bierzesz 88GTX do tej mobo xD

Chipset X38 to nie argument :lol:

Zbędne posty > /dev/null.

djarta, radzę uważać w przyszłości na słowa.

hahahaah, najlepsza płyta na rynku do jakichś 700zł, no ale nie ma jak to być FANBOYEM :x

masz może ciekły azot w domu? :x jeśli tak to jedziesz i pobijasz rekord no bo na tej płycie był pobity rekord, hahah :x

nie no rzeczywiście Kingstony wymiatają, hahaha :x no i Goodramy Pro są robione na micronach D9GHM, ale to w sumie też odpadki, haha :x :x

no i ta grafa, będziesz mógł się pochwalić w piaskownicy że masz 8800 GieTeIks, wypas ludzie będą c mówili “respekt, men”, hehe :x

to ciekawe dzieci, bo taki zestaw mi zmontowali na tomshardwareguide ;]

  • jak P35 ma być nowsze od X38 skoro P35 ma PCIE 1.0 a X38 ma 2.0?

  • to, że obecnie każdy proc intela ma wirtualizacje to fakt jednak nie porównujcie VT z Optymalizacja pod Xen

  • msi najlepsza płyta do 700zł ta i nabardziej brzęczące cewki i co overclock to nura do obudowy + swietne wyposażenie ( goła płyta + braket) naprawde cud miód i orzeszko do tego 4 fazy zasilania CPU z Gigabyte 12faz i krokową zmianą częstotliwości nawet co 1MHz, nie widziałem tego na zworkach

  • o goodramach się nie bede wypowiadąl bo juz raz powiedziałem, a ze kolega nie umie czytać ze zrozumiem i według niego jak pisze o goodram to tak jak o goodram pro to już jego sprawa, lepiej niech przyjrzy się stronie WilkElektronic i temu skąd bierze scalaki z których buduje swoje pamieci - kategoria jakości B wszystko zdradza, zwłaszcza poąlczona z niższa cena.

Dziecko takie bajki to mów do innych dzieci w piaskownicy :evil:

Dlatego że X38 jest bogatszym chipsetem od P35 który ma PCI-E 2.0, CF 2x16, większe wyposażenie, więcej faz zasilania, te chipsety wyszły w jednym czasie.

X38 to inna klasa niż P35.

OTy-kosmos.JNJN

a to ciekawe, bo kilka osób ci poleciło Goodram’y Pro a ty napisałeś o zwykłych Goodramach?

chociaż nie kłam, bo i tak udowodniłeś że jesteś po prostu noob’em :x

no comment/ nie sądzę żeby ci polecili q6600 + Kingstony + X38

haha :x

haha :x

nie ośmieszaj się już więcej bo i tak każdy na dp.pl ma już z ciebie niezłą polewkę :expressionless:

“brzęczące cewki” hahahaha :x

no i właśnie ta płyta jest bardzo dobra/świetna do OC, no ale przecież ty jesteś specem więc pewnie wiesz :expressionless:

nie no rzeczywiści X38 ma wyrzutnie rakiet i ze 4 działka przeciwlotnicze, o sory prawie bym zapomniał o kilku bunkrach koło PCI-E haha :lol:

jeśli dla ciebie się liczy ilość a nie jakość to po prostu żal mi ciebie :roll:

Trudno doszukać się zrozumienia, gdy ktoś radzi C2Q Q6600.

=D> Masz rację, te GoodRAMy Pro po roku zaczynają rdzewieć i jakość jest tak marna, że można je w wysokich temperaturach giąć. Nawet zakładając, że jakość wykonania tych ramów jest B, a nie A, to ty nie odczujesz różnicy choć byś nie wiem co robił i ile o tym czytał.

Bo jeśli ktoś chce radzić quada to q9300…

Moim zdaniem koleś bez sensu zakłada takie tematy (chyba do nabicia postów). Pokazuje nam zestaw jaki złożył i chce o jakieś rady co do niego. My mu doradzamy coś lepszego a on dalej swoje. Po prostu gościu myśli że jest jakimś bogiem komputerowym i wie lepiej niż my. Jeśli tak jest to po co zakładać tematy jeżeli (niby) jest się lepszym od wszystkich ? ŻAL i tyle :x

No i co autor założonego tematu wybrał do swojej konfiguracji? Może jednak warto wziąć pod uwagę nasze sugestie?

Właśnie, napisz, co w końcu złożyłeś.