Komputer z aukcji - sprawdzenie sprzętu

Witam,

Zmieniam sprzęt , zależy mi na w miarę nowej i aktualnej konfiguracji (4GB RAM, i7, x64, Nvidia HD, Asus PG, Win7 Pro) , znalazłem taki oto

http://allegro.pl/item1171575129_quad_i … _500w.html

ale nie wiem czy jest z nim wszystko OK ( by nie wpakować się w jakieś bagno :twisted: :evil: ) , chodzi mi o zastosowaną konfiguracje i użyty do budowy sprzęt i jego oryginalność oraz bezproblemowe późniejsze działanie samego kompa , krótko mówiąc można podejść spokojnie do aukcji, czy trzymać się z daleka ?

Miał ktoś kontakty z tą firmą i może coś powiedzieć na jej temat ?

Powiem tak…nie kupuj gotowców z allegro,lepiej złożyć samemu

Po pierwsze kolega wyżej ma absolutną rację a jeśli chodzi o sprzęt to moim zdaniem ma badziewną kartę graficzną i nie wiedzieć dlaczego nie podano taktowania ramu

W gotowcach zasilacz prawie zawsze do wymiany.

I często taniej wyjdzie jak sam złożysz.

Tak krytykujecie te zestawy z allegro a za podobne pieniążki patrząc na te żałosne zestawy z tego tematu zestawy-komputerowe-lipiec-2010-t267420.html można złożyć komputer z prockiem 2-rdzeniowym AMD i dyskiem 2razy mniejszym. Zyskujemy tylko lepszy zasilacz i bude.

Nie mówie że wszystkie PC z allegro są idealne, ale ten jest moim zdaniem warty uwagi, ale to tylko moja opinia na ten temat i nie musicie sie zgadzać ze mną.