Komputer z biedronki

komputronik - drogi

zenfist i cooling - specjalizują się w zasiłkach i chłodzeniu

zobacz tu: http://forum.pclab.pl/t282160.html# - sekcja CIEKAWE SKLEPY ONLINE

Chłopcze zachodnich marek produkujących w Chinach, poczytaj z czego i jak się robi ram u Wilka, a potem podaj jakiś wykres z awaryjnością GR do innych marek

http://egielda.com.pl/?str=art&id=2902

O dekodowaniu Radeonów też poczytaj na poważnych serwisach, i poszukaj jak nVidia pisze stery by lepiej wypadały w szybkości dekodowaniu kosztem obrazu.

ehh to jeszcze nic, ja widziałem kiedyś w sklepie internetowym taki komputer:

Promocja świąteczna

Procesor Pentium D 2.80Ghz

Pamięć Ram DDR2 no-name 512MB

Dysk 80GB

Karta Graficzna zintegrowana

Chipset Jakiś Via już nie pamiętam

Windows XP + Office 2003 (ale to tylko wtedy kiedy za niego zapłaciłeś)

Lub Windows Vista + Office 2007 (ale to tylko wtedy kiedy za niego zapłaciłeś)

No i teraz najlepsze: cena 1850zł(cena bez monitora)

był jeszcze drugi specyfikacje identyczne a jego cena: 1950zł (cena bez monitora)

Najbardziej mi jest żal tych ludzi którzy to naprawdę kupują, no ale cóż na naiwności ludzi się zarabia. Osobiście za tego kompa bym dał nie więcej niż 500zł nawet mniej.

lepiej go nie kupuj, poczekaj gdzieś do końca stycznia i kup sobie lepszy zestawik za podaną cenę w SKLEPIE KOMPUTEROWYM a nie w biedronce która ma wszytstko “no name”

hdmi jeśli chodzi o obraz = dvi, są przelotki tak poprostu - obraz zawsze żyleta, najmniej parametrów trzeba wtedy też ustawiać.

Co do dekodowania hd u ati - to po pierwsze - jest prawie we wszystkich radeonach z napisame hd na początku (poza czymś w rodzaju 2300 i 2900xt, u nvidii żadne starsze 8800’tki tego nie mają, zapewne jakieś najtańsze 8400 czy coś w tym stylu też tego nie mają - a poza tym nie ma co porównywać teog dekodowania u nvidii i u ati, bo u ati jest poprostu dużo lepsze (wspiera nie tylko obraz hd, ale i zwykł jakości dvd, podczas gdy nvidia zrzuca wtedy pracę na cpu). Nvidia wcale nie jest taka dobra - 8600gt padają jak korzystasz z tv-out, 8800gt przegrzewają się, 8500 to zupełna katastrofa itd. Ati też ma nieco do nadrobienia, ale jednak ich 3870 i 3850 są bez wad i w styczniu/lutym będą prawdopodobnie najlepszym wyborem w klasie średniej.

Witam, widzę tu fascynatów super sprzętów komputerowych, ale poskładajcie mi kompa w tej cenie co w biedronce z legalną windą. Cena do jakości dobra. Zgadzam się, że można poskładać super sprzęt, ale w tej chwili jest to dobra cena. Za parę miesięcy to cudo co Wy chcecie poskładać za większą kasę będzie “g” warte. Oczywiście, że można poskładać coś np. na Q6600, lecz ten procek kosztuje tyle co komp w biedronce bez monitora i windy. Wszystko zależy do czego ten komp ma być.

Witam, tak sie składa że kupiłem owy komputer z Biedronki! Jak na razie jestem w pełni zadowolony, komp ten sprawia mi satysfakcje. Tak jak kolega pisał, niech ktoś mi powie gdzie kupi się komputer z podobnymi parametrami, monitorem i vistą?? Nie wiem po co w ogóle pisac że ten sprzęt jest nic nie warty! !!

Nikt nie powiedział że będę używał visty! A gwarancje mam, pomimo że otworzyłem komputer! Po drugie np. Grafikę można wyciągnąc i z niewielką dopłatą wymienic na ge force, o ile ktoś chce grac w bardzo wymagające gry, bo mi ciągnie carbona, pro streeta, medal of honor 4 itp, a więcej nie potrzebuje, i wierze w to że ten sprzęt pochodzi wiele lat bez serwisowania, ale to oczywiście zależy od gustu kto co woli! PS.jeśli się coś posypie to nie omieszkam napisac na forum! :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie zestaw słaby - opisał to Hator wiec nie ma co powtarzać (jedynie z opinią na temat GoodRam się nie zgadzam)

Spokojnie można by złożyć coś fajnego w sklepie ew. dołożyć pare złoty, ale każdy robi to co chce.

Ale jedna uwaga - zestaw może na początku działać stabilnie, problem pojawi się jak dokupisz do tego czegoś nową kartę graficzną - a nie wymienisz tego zasilacza NO-Name - w najlepszym wypadku system będzie niestabilny a w najgorszym coś się spali. Na Twoim miejscu odrazu wymienił bym zasilacz.

i się wydało, piracik.

mógłbyś wkleić podstemplowane - przez upoważniony serwis - oświadczenie w tej sprawie, w której jest napisane iż po zdjęciu plomb gwarancyjnych roszczenia w tym zakresie będą realizowane ?? czy to jest takie twoje widzimisię, może być też umowa gwarancyjna.

pisze się Geforce, za niewielką dopłatą ?? to biedronka przyjmuje stare części i wydaje nowe za dopłatą??

mógłbyś podać specyfikację swojego komputera ??

nadzieja zawsze umiera ostatnia.

jaki związek ma gust ze sprzętem z niskiej półki ?? mółbyś rozwinąć tą niezwykle przewrotną tezę ?? myślałem, że przy zakupie komputera liczą się finanse i zapotrzebowania - prościej - do czego ma komputer służyć.

rozumiem, że napiszesz po tym jak kupisz sobie kolejny komputer w rewelacyjnej promocji z Tesco ?? :slight_smile:

naiwność twoja nie zna granic.

Już otwierał mój kolega ten zestaw z biedronki aby zmienić kartę graficzną na Radeona HD3850 512MB i zmienić ram na 2x1GB A-Data EE 800MHz CL4, po jakimś czasie kondensatory wylało na płycie i pojawiły się skoki napięcia na zasilaczu Modecom FEEL 400W, gwarancje stracił, nie chcieli przyjąć komputera powiedzieli mu że jak sam grzebał to niech sam kryje za szkody.

Wyżej był link ze stroną o komputerze, wystarczy kliknąc i przeczytac a nie wymądrzac sie na forum!

spodziewałem się dłuższego wywodu, nie odpowiesz na moje pytania ?? ładnie proszę :-).

Pracujesz w biedronce ?? i zachwalasz jakie to są ekstra zestawy komputerowe, na stronie se może pisać ale nie musi być to zgodne z prawdą.

Na razie przenoszę ten temat do działu “Na luzie” ale jeśli dyskusja będzie dalej prezentowała taki poziom jak do tej pory to temat zostanie ponownie przesynięty. Tym razem do działu, z którego nie ma powrotu.

Kup z Vobisu i będzie spoko … :wink:

hehe rozwalił mnie temat :mrgreen: tak szczerze to zadam Ci pytanie jednocześnie odpowiadając ;p jeżeli ten komputer Ci nawali to komu go oddasz do naprawy ? chyba nie pani która sprzedaje warzywa ? no więc na ew. dobry serwis to nie licz

nikomu… będzie smażył jajka na palącym się przez zasilacz procku :smiley:

Ludzie spadnijcie na ziemię, dołożyć parę groszy ??? jak do Ciebie parę groszy to jest 1000zł to nie ma o czym gadać, a co na temat grafiki to kupcie sobie “Eksperta” i zobaczcie co są warte karty graficzne np 8600GT nie są takie rewelacyjne jak je reklamują jedynie co to są zgodne bibliotekami dx10, np karta jest 100% procent lepsza: http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SAP+X1950PRO+256 , pozdrawiam wszystkich maniaków super sprzętów z dużą kasę, chyba się chcą przez to dowartościować.