Komputer z Media Mrakt

Witam mam zamiar kupić jutro Komputer z Monitorem w tytułowym sklepie i tylko z tamtą więc prosze o nie pisanie ze się nie opłaca bo nie mam wyjścia i tylko tam mogę kupić.

A wiec ot jeden z zestawów tak mi się wydaje najlepszy w tej cenie:

Core 2 Duo T7300

3 GB RAM

320 GB dysk

Geforce 9600 GT 512

Vista HOME BASIC

2099 zł

lub

Notebook HP

Intel Dual Core T3400

3 GB RAM

320 GB

Radeon HD 3430 256 MB

Vista HOME BASIC

15’4" panoramiczny

4x USB

D-Sub

LAN 10/100/1000

WIFI 802, 11 a/b/g

Exspress Card 34/54

Bluetooh

czytnik kart 4in1

kamera

2700

Komputer potrzebuje do neta, czasam do obróbki grafiki i do gier takich jak Gothic 3 i Gothic 3: Zmierzch Bogów

Co to tym sądzicie??

czemu tylko Media Markt ?? Laptop czy komputer ?? Nie lepiej zamówić jakiegoś składaka ze sklepu internetowego, wyjdzie taniej i lepszy sprzęt. :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Laptop jeszcze jako tako można wziąć, ale komputera NIE. Skąd wiesz jaka tam jest mobo i zasilacz? Do tego Vista HB?! Porażka. Za 2700 PLN-ów można znaleźć coś o wiele lepszego. Poszperaj w necie, np. odwiedź sklep partnerski DP i popatrz.

kompa w markecie bym w życiu nie kupił , jeśli nie pozostaje ci nic innego to kup laptopa…

te wszystkie kompy z marketu i te już poskładane na allegro to ŻAL .

Dodane 07.02.2009 (So) 14:16

bez zwontpienia DUŻO LEPIEJ !!

Nie mam gotówki a w Media Markt jest promocja 30x0%

A raty w sklepach komputerowych mają oprocentowanie około 20%

ja bym brał laptopa na twoim miejscu. pewniejszy sprzęt a do tego stacjonarnego to nie wiadomo co włożyli potem zacznie się śpiewka z resetami, blue screenami i czym tam jeszcze

A znacie jakies sklepy komputerowe w Krakowie z Ratami 0% ??

komputronik

Na pewno w Media-Markt będzie najtaniej, ale jakość podzespołów nie będzie już taka fajna. W komputroniku komputery(gotowe oczywiście) za około 2k mają karty graficzne GeForce 9500GT 512mb więc to nie jest najlepsza karta w tej cenie.

A na tym laptopie pogram w Gothic 3 i Zmierzch bogów??

Radeon 3450? Na najniższym poziomie detalów kto wie, może? Ale trudno to będzie można nazwać grą.