Komputer za 1100,-

ty masz składać…

jak oni złożą to nakleją plombę albo coś takiego…

a w komputroniku bierzesz wszystko i grafę na allegro…

PS. dlaczego allegro nie wchodzi w grę?

zamów przez net…

nie jeśli odbierzesz osobiście

zajrzyj do regulaminu handlowego.

Plomby w komputroniku nie przyklejają wiem, bo kolega tam składał zestaw i plomb nie przykleili, tak samo jest w znaku.

ok

dzięki bardzo wszystkim

jutro tam pójdę i zobaczymy jak będzie

:slight_smile:

Przy zamówieniach powyżej 1k komputronik wysyła za free kurierem… Składają tez za free, ale narazie nie miałem okazji z tej ich oferty skorzystać (ponieważ wydłuża się czas oczekiwania o 2-3dni).

oni składają w 2-3dni a ty złożysz kompa w ok. 1godz… chyba że już złożyłeś ok. 10 zestawów to zajmie ci to ok. 30min :wink:

Kupując na allegro mniej zapłacisz z opłatą za przesyłkę niż w komputroniku bez :stuck_out_tongue: :wink:

każdy podzespół = 16-20zł za kuriera uznajmy że 18zł

5x18=90zł

karta graficzna na allegro jest tansza o 120zł więc przepłaca 30zł

ram 20zł

płyta, procek, zasilacz są tańsze o 5zł a czasem droższe więc przepłaca te 50zł a ma gwarancje w jednym miejscu a na dodatek wszystko złożone

wersja oem nie ma wentylatora, kup wersję box - chyba że masz własny

chodziło mi o to żeby wszystko w komputroniku oprócz grafy a grafę na allegro…

A mi chodzi o ogół bo kupując podzespoły na allegro zapłacisz o ok. jedną czwartą ceny mniej niż w komputroniku więc to jest zbędne przepłacanie i tyle.

Oczywiście, darmo dają, a jak się popsuje to będziesz pisał że przecież miał w komputroniku większość brać…

właśnie wróciłem, wszystko zamówione tylko brałem modecoma mc 400w

rabat 20,- !!

jeszcze pare pytań:

mam dysk ze starego kompa, czy zrobić format ?? pewnie tak, bo myśle że zainstaluję viste- alejaką ??

jakie najlepsze stery do tej karty asusa [GeForce 8800 GS Asus 384MB TV 2x DVI (PCI-E)] ??

czy będzie od razu wgrany bios ?? :? (wiem, głupie pytanie)

viste bierz home premium…

a najlepsze stery pod 8800gs to najnowsze…

bios będzie tylko zaleca się zaaktualizować (nic się nie stanie jak tego nie zrobisz :wink: )

EDIT:

a coś ty chciał? rabat 1000zł?? :stuck_out_tongue:

bios będzie wgrany ale zawsze warto zaktualizować , jasne, że trzeba zrobić format.

a nie lepiej ultimate edition x86 czy x64??

i 64 bitową ??

no tak ze stówkę conajmniej :stuck_out_tongue:

nie ultimate bo hp kosztuje ~250zł a ulti ~500zł…

na viste x86 jest więcej sterów…

znajdź stery do swojego sprzętu na vistę x64 i je ściągnij a jak skompletujesz wszystkie to kup viste x64 hp…

dzieciaki !!

do grafy to są te ==> http://www.nvidia.pl/object/winvista_x64_169.32_pl.html ??

i chyba do niczego innego nie będa potrzebne ?? :?

:wink:

Do płyty głównej także potrzebujesz przecież sterowników.

Jeżeli masz jakieś podpięte karty sieciowe, tunery, drukarki i inne wymysły to także potrzebujesz.

więc, pobrać te wszystkie

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … 3l_10.html

audio, chipset i lan

potem do grafy

i te inne pierdoły

taa ??

sory za idiotyczne pytania, ale do płyty sterów nigdy nie instalowałem :wink: