Komputer za 2000zł

Doraździe co kupić. Komputer z monitorem za około 2000zł. Ma służyć do gier, nauki i w pszeszłości do internetu.

Każdy powie Ci co innego. Najlepiej udaj się do jakiegoś sklepu komputerowego w Twojej miejscowości i niech tam ci powiedzą co za te pieniadze możesz kupić (nie spodziewaj sięrewelacji).

:shock:

Chodziło Ci chyba o przyszłośc. Ale tak serio to poszukaj na forum (szukajka sie klania). Za 2 tysiaki na monitor i “bude” to nie licz na nic rewelcacyjnego. Moim zdanem lepiej dozbierać kase.

raz sobie tak podliczyłem , komp z marketu [sama skrzynka] za ok. 2.000 , to mi wyszło że są w nim najtańsze części

złożenie samemu to ok.3000

bez monitora

M@rek: to chyba szukać nie umiesz, jak jak składałem swój komp to jak mi gościu wyliczył wyszło 5980 bez monitora a jak same części kupiłem to zapłaciłem 5140 :slight_smile: i jeszcze na skaner starczyło :smiley:

te ok 3.000zł , to jest przykładowa cena jaką jaednak trzeba przeznaczyć na nowy komputer

nie licze np. karte graficzną za 15000 -3000zł , wystrczy ok 500zł ,

oczywiście zależy do czego komu potrzebny komputer , a przedewszystkim ile maksymalnie można na to przeznaczyć pieniędzy

Popytaj się kumpli w jakim sklepie najlepiej się ludzie znają na sprzęcie. Bo w większości sklepów niebędą ci chcieli dobże doradzić tylko na tobie zarobić! U mnie w mieście jest tylko jeden taki sklep gdzie naprawde d.doradzą! Nawet mi doradził żebym poszedł do konkurencji bo tam mają płytki po60gr. to się nazywa dobry człowiek :wink: kompa też mi pomugł poskładać za free! :smiley:

proc

mobo

pamięć

grafa

dysk

buda

zasiłka

i wychodzi 1370.99 zł i zostaje jeszcze monitor(nie znam się na nich), klawa i myszka(jeżeli nie masz)

nie każdy ma tyle pieniędzy, żeby dozbierał, może ma tlyko 2k na kompa i co :?

A jeżeli chodzi o pamiątki to w przyszłości jak będziesz miał kaske to dokupisz drugie 512 mb

PS.hee sam chciałbym mieć przynajmniej takiego kompa :twisted:

Doskonale wiem o co chodzi. Ale jeśli była by taka możliwośc to lepiej poczekać. Co do kompa. Zaproponowałeś nieżły zestaw. Co do niższych cen: rozejzyj sie na http://www.skapiec.pl