Komputer za ile?!?!

\

ja tez :slight_smile: :o

Mój kupiłem za 2000zł bez monitora, sama jednostka centralna. W nowym roku zamierzam kupić też samą jednostkę za jakieś 3500zł :lol:.

Mam rozumieć że jednostkę do telewizora podłączasz?? :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A co? Kamienikl nie może zostawić sobie starego monitora? :smiley:

Można by się uprzeć i stwierdzić, że kamiennikl nie ma monitora :wink:

Popatrz:

Zwróciłem na to uwage,ale w końcu bez jaj :wink:

Już nie zbaczajmy z tematu :smiley: Jak niema to plus dla niego…Zaoszczędził przynajmniej :smiley:

W sumie to nie wiem doprawdy o co Wam chodzi? :?

Czy jest gdzieś powiedziane, że w zestawie komputerowym musi być monitor? :roll:

Kamiennikl wie co robi - uznał, że w żaden sposób nie jest mu aż koniecznie potrzebny monitor i spoczko…

Moim zdaniem - jest to jakiś sposób na obniżenie kosztów zestawu komputerowego… co niewątpliwie jest już jakąś oszczędnością i na to konto, można sobie zafundować trochę bardziej wypasione inne elementy!

Ja mojego składałem i wymieniałem tylko te części, które tego wymagały (płyta, procek, grafika, pamięc),(flopa mam od 7 lat). Ale tak razem, jakby to zebrać to kosztowałby to tak z 2500zł (wraz z monitorem i drukarką). Na dniach mam zamiar kupić DVD-RW, więc znów cena skoczy.

ja za swój dałem około 9000 zł,ale full wyposażenie,wszytko co się da i kilka gier,to było 5-6 lat temu

teraz mam nowego,dałem za niego ponad 2000zł,i też jest ful wypas

nie kupilem nagrwarke i DVD oddzielnie nagrywrke i oddzielnie DVD :stuck_out_tongue:

Oj Ty… :-D, komputera nie kupowałem razem z monitorem, bo zależało mi na LCD i za niską cenę, a taka aukcja była na allegro! Chodziło mi tylko, aby podać cenę samego komputera, dlatego napisałem bez monitora. Ten sam model o 20% taniej niż w sklepie :twisted:. Monitor jest w stanie idealnym, więc po co miałbym kupować inny? Tym bardziej, że ma 19’’ i większy mi nie jest potrzebny. Chyba sprawa jasna? :lol:

No to teraz wszystko jasne :wink: