Komputer zacina się przed biosem

Witam,

mam problem, a dokładniej po włączeniu komputera zawiesza się w momencie kiedy mam pokazane logo i do wyboru:

paste bios <12>boot menu, i po pojawieniu się tych opcji komputer sie zacina, tzn. po kliknieciu każdego klawisza na klawiaturze, nic to nie daje.

Próbowałem metodą wyciągnięcia baterii na godzine i przesunięcia zworki (ogólnie po restarcie biosa) co nic nie dało.

I czy może ktoś wie dlaczego tak sie dzieje?

Pozdrawiam

sprawdź klawiaturę czy nie jest coś wciśnięte lub spróbuj podłączyć inna

No chyba nie uważasz, że tego nie próbowałem, to chyba jest najłatwiejsze roziwązanie które przychodzi do głowy…

nigdy nie wiadomo kto zarzuca temat a czasami proste rozwiązanie jest trafne … a próbowałeś po odłączać wszystkie napędy itp. odpalić gołą płytę i spróbować wejść do biosu ??

Próbowałem w sposób taki, że podpiąłem sam procesor i ramy i zasilacz do płyty odpaliłem pojawiło mi sie to w/w menu i klikajac del, tab, f12 na podpiętej klawiaturze nie dawało żadnego skutku.

a ile masz kości ramu ?? spróbuj dać raz jedną raz drugą a jak to nie pomoże no to wygląda na płytę może któreś gniazdo lub bios, a klawiaturę masz na usb ??

Próbowałem z oboma typami wejść klawiatur, ramy działaja bo po wypięciu pika, po wpięciu nie.

wnioskuje że masz jedną kość ramu więc najprawdopodobniej uwalił ci się bios lub płyta bo cemos resetowałeś ?? możesz jeszcze sprawdzić czy bateria jest dobra ale w sumie nie wiem czy ona ma znaczenie w tym przypadku.

Procesor byl niesprawny to byla przyczyna