Komputer zacina się przy nawet małych obciążeniach

Witam :frowning:

mój problem polega na tym że gdy włączam muzykę bądź film/grę przez pierwsze 2 minuty wszystko chodzi jak należy…ale po 2/3 minutach odłączają się głośniki i przez głośniki w laptopie (te wbudowane) słychać szumy,piski,ryki i tym podobne :frowning: jak wyłączę już muzykę/grę lub film po chwili zacina się myszka 30 sekund później panel dotykowy a na samym końcu klawiatura :cry: :cry: :cry: :frowning: wtedy można już go tylko zrestartować :frowning:

co może się z nim dziać?

proszę o szybką pomoc :frowning:

XXEMiLXX , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

włącz ctrl+alt+delete i sprawdź co najbardziej Ci obciąża procka (zakładka procesy druga kolumna od prawej)

skal od 00 do 99

muzyka użycie procesora 16% pamięć zadeklarowana 593m/2166m

Gra użycie procesora 37% Pamięć zadeklarowana 1219M/2166m

Film użycie procesora 86% Pamięć zadeklarowana 546m/2166m :frowning:

sorry że tak długo ale znowu się zawiesił :frowning: :cry:

i przy okazji odczyty z Everasta :frowning:

Pole Wartość

Właściwości czujnika

Typ czujnika CPU, HDD, ACPI

Temperatury

Procesor 68 °C (154 °F)

Dioda procesora 66 °C (151 °F)

TOSHIBA MK1252GSX [TRIAL VERSION]

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.34 V

…nie dawno restartowałem więc wyniki całkiem niskie zdarza się że do 80 C dochodzą :frowning:

jaki masz procesor???

Intel jakiś tam 2Ghz

moim zdaniem temp procka 68 stopni to jest trochę za dużo jak na taki procesor

WYŁĄCZ KOMPUTER i sprawdź czy wszystko dobrze z wentylatorem lub przeskanuj kompa bo to może być wirus

no a więc tak

z wirusami to na pewno nie jest związane ponieważ sprawdzałem 10 min. temu Nortenem

AAAA…o co Ci chodzi ze sprawdzeniem wentylatora? :? nie wiem czy zdążyłeś zauważyć że mam laptopa :expressionless:

Więc naciśnij ctrl+alt+Delete w trzeciej lub czwartej bodajże zakładce jest użycie procesora powiedz nam od ilu do ilu procent dochodzi ?

no a więc tak przy włączonej grze o słabych wymaganiach sprzętowych na Full detalach otwartej przeglądarce internetowej i pobieraniu programu łącznie tak do 86% ale jakbym wczoraj nie skasował sterownika od dźwięku to doszło by do 99% i komputer by się zawiesił albo wyłączył :expressionless:

(gra: Counter Strike Source)

czy ktoś jest w stanie mi pomocy? :smiley: