Komputer zaczął bardzo wolno chodzić i przerywają głośniki

Witam!!

Mam pewien problem.Od kilku dni komputer mi bardzo wolno chodzi.Włącza się może ze 3 min łącznie z załadowaniem systemu.

Myślałem na początku że mam jakiegoś wirusa, więc go przeskanowałem avastem.Owszem znalazł 5 wirusów jak dobrze pamiętam to były trojany o rookity.Usunął te wirusy ale z komputerem się nic nie zmieniło.Poza tym wszystkim głośniki mi nagle zaczęły trzeszczeć przy odtwarzaniu jakiekolwiek dźwięku i przerywać.Najgorsze jest to, ze to wszystko tak nagle zaczęło się dziać i kompletnie nie wiem dlaczego.Proszę o pomoc.Daję loga z HiJackThis:

http://wklej.eu/index.php?id=cb79c9409c

proszę o szybką pomoc gdyż moja siostra pisze prace licencjacką i nie chcę żeby wszystko straciła.

s teraz właśnie już w ogóle nie mam dźwięku w głośnikach

na ikone mój komputer kliknij i wejdź we właściwości -> sprzęt-> menedżer urządeń->kontrolery IDE ATA/ATAPI i klikasz na właściwości w pozycji podstawowy kanał IDE tam w zakładce ustawienia zaawansowane i tam ma być tak: w urządzenia główne : DMA jeśli dostępne

w urządzenia podrzędne: DMA jeśli dostępne( w tryb transferu) a w typ urządzenia: automatyczne wykrywanie

Następnie w POMOCNICZYM KANALE IDE też przejdź do właściwości i w ustawieniach zaawansowanych ma być tak: urządzenia główne: typ transferu : DMA jesli dostępne ,a w urządzenia podrzędne w tryb transferu: tylko PIO

PS: ŚCIEŻKA TA DOTYCZY SIĘ SYSTEMU WINDOWS XP

W TYM SAMYM MENEDŻERZE URZĄDZEŃ SPRAWDŹ CZY JAIEŚ POZYCJE NIE SĄ OZNACZONE ZNAKIEM ZAPYTANIA

:slight_smile:

Jak nie poprawnie gramatycznie i ortograficznie to przepraszam ale pisze to na nie polskim jezyku klawiatury :slight_smile:

ok dzęki wszystko dobrze ale jest jeden problem

tam gdzie mam typ urządzenia to nie mogę nic zmienić bo jest zaciemnione

zgraj wszystkie potrzebne pliki na płytke lub podłącz inny dysk do komputera, zrób formata i problem zniknie na 100% ; ] Ja tak zawsze robie i sie o nic nie muszę martwić :stuck_out_tongue:

Daj screena…