Komputer zamiast DVD

(Eidems) #1

Mam pomysł. Z starego kompa zrobie multimedialne centrum do telewizora samsunga 32 cale LCD. Czyli tak moje podzespoły to asrock p4vm800, intel pentium 4, dysk 80gb, najpierw kupie obudowe takiego typu http://allegro.pl/item793513500_obudowa ... gw_fv.html i naped DVD. mam pilota z cyberlinka i będzie jak znalazł do tego kable wszystkie pozłacane (do podłączenia do TV), a jeszcze klawiatura i myszka (bezprzewodowa). Taki zestaw ma być głównie do odtwarzania filmów i wg mnie chyba złoże coś takiego bo jakbym miał kupować dvd to i tak wszystkiego nie odtworzy np. RMVB a po drugie myśle że to nawet fajny pomysł, moje centrum będzie rzadko używane więc rachunki za prąd nie wzrostną, co o tym myślicie? A kto jest za Dvd?

(Jjoasz) #2

ktos

juz

wpadl na ten pomysl 8)

musisz zasilacz wybebeszyc na poczatek...

(Eidems) #3

nie o to dokładnie mi chodziło, zasilcz jest slim i wszystko jest ok, nie trzeba go rozbierać, tylko czekam na wasze opinie czy to dobry pomysł??

(Jjoasz) #4

sam pomysl - niezly, ale ja jestem zwolennikiem prowizorki - co masz pod reka, to wykorzystujesz 8)

ps. to nie moj temat na pclab :slight_smile:

(Golden Finger) #5

Eidems , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

(Eidems) #6

I co o tym myślicie?

(fiero) #7

Nazywa się to "HTPC" zainteresój się tym tematem.

Z programów do obsługi to XBMC lub MediaPortal. Darmowe i bardzo funkcjonalne.