Komputer "zamula", po wymianie dysku to samo

Pożyczyłem komputer od sąsiada, gdyż go przez rok nie będzie a komputer jest dużo lepszy od mojego aktualnego. Po poprawnym podłączeniu oraz uruchomieniu go, zaniepokoiło mnie to, że taki sprzęt może się aż tak zacinać. Potrzebowałem kilku plików z mojego własnego komputera, więc przy okazji wymieniłem dysk na swój( by sprawdzić ćzy to pomoże, lecz nadal to samo) po czym konfiguracja systemu przebiegła pomyślnie i teraz korzystam z mojego systemu dawnego komputera na tym pożyczonym. Wszystko działa, niby lepiej, jedna włączona aplikacja typu youtube w przeglądarce firefox w miare się trzyma, chociaż potrafi się zaciąć niemiłosiernie co jakiś czas. Sądzę że może być to wina małej ilości ramu, gdyż przy windows’ie 8 teraz siedzi w środku tylko 2GB. Martwi mnie to, że używanie procesora jest największe na 2 i 3 rdzeniu oraz to, że przy uruchomionej przeglądarce używane jest 1680 MB ramu. W załącznikach zamieszczam screeny konfiguracji oraz sprzętu (plik.Reporttxt pochodzi z EVEREST’a, screen procesor.png przedstawia użycie procesora oraz pamieci ram). Logi z OTL poniżej:

 

OTL.txt

http://wklej.org/id/1409964/

Extras.txt

http://wklej.org/id/1409968/

Report.txt

post-262175-0-46783700-1404576673_thumb.

Pobierz na pulpit i uruchom w trybie administratora RogueKiller - http://www.dobreprog…dows,39028.html.

Pobierasz wersję 64-bit z poziomu Wszystkie wersje.

Po uruchomieniu i wykonaniu przez program skanu wstępnego, potwierdzasz zgodę na wykonanie skanowania pełnego.

Zaznaczasz do usunięcia wszystkie pozycje  zaznaczone na czerwono ( pomarańczowo )

Pozycje szare - też do usunięcia. W tym przypadku zostaną też usunięte ustawione DNS. System przełączony zostanie na tryb automatycznego.wyboru IP i DNS.

Aby tego uniknąć nie zaznaczasz do usunięcia pozycji z wpisami DNS. Radzę jednak to zrobić.

Pokaź raporty z tego skanowania.

Pokaż aktualny raporty OTL.txt. Raporty należy zamieścić na http://www.wklej.orglub http://www.wklej.toa w poście tutaj na forum podajemy linka do wklejki. Raport Extras.txt zamieszczamy tylko raz kiedy zakładamy temat i nie ma potrzeby umieszczania go ponownie, chyba że użytkownik zostanie o to wyraźnie poproszony.

Rogue Killer

http://wklej.org/id/1410421/

OTL.txt

http://wklej.org/id/1410471/

Uruchom OTL. Wklej w okno podany tekst. Wyłącz program antywirusowy. Uruchom poleceniem Wykonaj skrypt.

po wykonaniu “wykonaj skrypt” nie mogę zalogować się na swoje konto Microsoft w komputerze.

Sposób rozwiązania jest opisany np tu: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/disable-remove-password

konto administratora jest wylaczone a na swoje nie wejde bo wyskakuje bledne haslo. Zostaje Refresh system i wszystko od nowa. Według tego linku nie zmienię ustawień bo nie jestem w stanie sie zalogować, gdyż wszystkie hasła do wszystkich kont są bledne. Ten skrypt wysypal mi system.

http://postimg.org/image/etae9my27/