Komputer zawiesza się ? Internet czy Sprzęt?

Sprawdź ten dysk tymi programami oki?? :evil:

A jak nie podkręcasz kup bequiet :stuck_out_tongue:

Cena wysoka ale jaki zasilacz :lol:

W hd tune to w error scan? kurde nie wiem czy przeskanuje bo może się zatnie komputer.

Tak error scan :stuck_out_tongue:

Nie zaznaczaj quick scan, troche to potrwa :stuck_out_tongue:

I masz jeszcze zakladke smart, w prawym dolnym rogu pisze status smart: i powiedz mi co tam pisze

Nie widzę tego. W ogóle w zakładce Health nic nie ma, może to przez viste czy cuś …

Nic??Dziwne :stuck_out_tongue:

No to poskanuj go i zobacz czy jakieś bad sectory są :stuck_out_tongue:

a co to te bad sectory , bo ja ciemny w tym jestem

Jak jakiś kwadracik tam będzie czerwony tzn.że znajduje się tam badsector :stuck_out_tongue:

Czyli uszkodzony sektor dysku :stuck_out_tongue:

No a jak dysk jest uszkodzony w jakiś inny sposób np z zewnątrz , to przecież ten program chyba tego nie wykryje

Jakby dysk był uszkodzony z zewnątrz to chyba nawet nie uruchomił by ci się system, zresztą jak można dysk z zewnątrz uszkodzić rzucać nim gdzie popadnie czy jak ? :smiley: pozdro :smiley:

Jeśli hd tune nie wykrył błędnych sektorów masz sprawę wyjaśnioną do wymiany zasilacz będzie :slight_smile:

Hmm no dobra, to tera się modle żeby HD Tune przeskanował do końca ; D, a płyta główna procek lub karta graficzna nie wchodzi w gre?

Raczej nie jeśli nic nie podkręcałeś :slight_smile: jak by to problemy z grafiką były to miałbyś problemy z wyświetlaniem obrazu, płyta główna? można by pomyśleć nad wymianą biosu na nowszy ale jeśli wcześniej było ok a ostatnio żadnego nowego upgrade-u nie robiłeś to też raczej można to wykluczyć. Więc jeśli nie dysk to zasilacz jest najbardziej prawdopodobnym problemem :smiley:

Nie mogę przeskanować bo się komp zacina …, jutro chyba pojadę kupić jakiś zasilacz za 100 zł, żeby komp działał

Jaki zasilacz ty chcesz za 100 zł?? :o

Nie zdziw się że sprzęt ci walnie :stuck_out_tongue:

Polecam

http://www.allegro.pl/item780532940_zas … abrze.html

http://www.allegro.pl/item791280602_zas … c_oem.html

Za 100 zł nie kupuje się zasilacza :stuck_out_tongue:

Brałbym tą delte, bo one przeważnie są demontowane z gotowych zestawów i będzie lepsza niz ten forton :stuck_out_tongue:

Ale lepiej dołożyć trochę kasy i mieć coś porządnego :stuck_out_tongue:

No tak łatwo powiedzieć żeby dać więcej i kupić coś porządnego, ale ja nie mam w ogóle pewności że to przez zasilacz…, wydam 300 zł i może znowu zacząć się zacinać …

Ale wydasz 300 zł i przy składaniu nowego kompa będzie o 300 mniej :stuck_out_tongue:

Lepiej wydać raz 300 niż co wymiane np.karty graficznej czy czegoś 100 nie?? :smiley:

Na razie chyba sobie odpuszczę bo nie mam tyle pieniędzy. Chyba też jak będe miał zamiar kupić zasilacz to przed tym oddam do jakiegoś serwisu, bo kiedyś też miałem problem, wszyscy mówili że zasilacz, zasilacz, a okazało się że przyczyna była w karcie graficznej i trzeba ją było wymienić.