Komputer zawiesza się po wyłączeniu filmu PowerDVD

(Makaryna20) #1

Włączam film, oglądam i jak skonczę, nacisnę stop lub wyłącze okno PowerDvd komputer działa sekundę potem zawiesza się tak skutecznie ze nie idzie włączyć menadżera zadań ani ruczyć myszką i zostaje tylko restart :evil: .

Power dvd najnowsze, ale ze starszymi wersjami miałam ten sam problem. Czy moze to być wina nagrawarki DVD ? (pionier) Jak rozwiązać ten problem.

System windows XP professional z SP2

Karta graficzna Ati Radeon 9550

(michalj82) #2

Spróbuj czy to samo będzie się działo jak użyjesz darmowego AVS DVD Player, który znajdziesz na dobreprogramy.pl

(Makaryna20) #3

Na tym odtwarzaczu działa okej. Ale ja wolę Power dvd. Jeste zdecydowanie lepszy. Naprawdę nic nie da się zrobić?

(Svilar Dusan) #4

A......moze......WinDVD Platinum ????

Naprawde super program,power sie chowa.

(Makaryna20) #5

Spróbuję tego winDVD. Zależy mi bardzo na doskonałym dzwięku. I zalezy tez bardzo na poznaniu tajemnicy PowerDVD. Już taka jestem ze nie lubię nie wiedzieć.Znalazłam podobnego posta na innym forum ale też bez odpowiedzi. Dlaczegi dvd powoduje zawias?

Złączono Posta : 15.09.2007 (Sob) 15:11

Niestety w WinDVD jest to samo, dodatkowo zawasy w trakcie użytkowania:( Jakby ktoś wiedział o co chodzi proszę o wiadomosć.

(Sarenmaster) #6

to jest wina sterownika od dzwieku. prawdopodobnie masz realteka ALC650. Mam ten sam problem z power DVD. jak zainstalowalem stery audio od nforca bo na takim chipe mam płyte to dziala normalnie.

ale znalazlem na necie starsze sterowniki do realteka v3.54 i power DVD sie teraz nie zawiesza po wyłączeniu. aktualne sterowniki realteka to 4.03

zainstaluj jakies starsze stery, powinno pomóc.

(Makaryna20) #7

Sprawdziłam, masz racje DZIAŁA! !!