Komputer zawiesza się po wyłączeniu filmu PowerDVD

Włączam film, oglądam i jak skonczę, nacisnę stop lub wyłącze okno PowerDvd komputer działa sekundę potem zawiesza się tak skutecznie ze nie idzie włączyć menadżera zadań ani ruczyć myszką i zostaje tylko restart :evil: .

Power dvd najnowsze, ale ze starszymi wersjami miałam ten sam problem. Czy moze to być wina nagrawarki DVD ? (pionier) Jak rozwiązać ten problem.

System windows XP professional z SP2

Karta graficzna Ati Radeon 9550

Spróbuj czy to samo będzie się działo jak użyjesz darmowego AVS DVD Player, który znajdziesz na dobreprogramy.pl

Na tym odtwarzaczu działa okej. Ale ja wolę Power dvd. Jeste zdecydowanie lepszy. Naprawdę nic nie da się zrobić?

A…moze…WinDVD Platinum ???

Naprawde super program,power sie chowa.

Spróbuję tego winDVD. Zależy mi bardzo na doskonałym dzwięku. I zalezy tez bardzo na poznaniu tajemnicy PowerDVD. Już taka jestem ze nie lubię nie wiedzieć.Znalazłam podobnego posta na innym forum ale też bez odpowiedzi. Dlaczegi dvd powoduje zawias?

Złączono Posta : 15.09.2007 (Sob) 15:11

Niestety w WinDVD jest to samo, dodatkowo zawasy w trakcie użytkowania:( Jakby ktoś wiedział o co chodzi proszę o wiadomosć.

to jest wina sterownika od dzwieku. prawdopodobnie masz realteka ALC650. Mam ten sam problem z power DVD. jak zainstalowalem stery audio od nforca bo na takim chipe mam płyte to dziala normalnie.

ale znalazlem na necie starsze sterowniki do realteka v3.54 i power DVD sie teraz nie zawiesza po wyłączeniu. aktualne sterowniki realteka to 4.03

zainstaluj jakies starsze stery, powinno pomóc.

Sprawdziłam, masz racje DZIAŁA! !!