Komputer zawiesza się przy uruchamianiu, przy ładowaniu wind

witam serdecznie:) Wczoraj zainstalowałem sobie optyczna klawiature/mysze,monitor itp i wszystko grało. Dziś rano komp zaczął się wieszać przy uruchamianiu. Dochodzi do momentu z napisem XP, pasek leci niebieski i w pewnym momencie staje. Wątpie, żeby powyższe rzeczy instalowane miały wpływ. Komp uruchamia się w trybie awaryjnym, ale przywracanie systemu nic nie daje. Prosze o jakiś pomysł co mogło sie stać i jak temu zaradzić. Dodam, że jutro wieczorem jade grzebać w tym kompie, także w tej chwili nic nie bieżąco nie uda mi się sprawdzić:/ Z góry dzięki!

Istnieje coś takiego jak klawiatura optyczna? Czy powyższe rzeczy mają wpływ to da się sprawdzić tylko odłączając dany sprzęt i sprawdzeniu czy system działa prawidłowo. Skoro system uruchamia się w trybie awaryjnym może być to wina sterowników. Możliwe, że sterowniki systemowe powodują konflikt.

Generalnie znalazłem kilka porad w internecie, ale niestety nic nie pomogło. W ostateczności sformatowałem dysk, zainstalowałem XP, wszystko grało wczoraj. Dzisiaj komp przy uruchamianiu znowu zawiesił się w tym samym momencie. Niebieski pasek na planszy z napisem WINDOWS XP, po prostu sie zatrzymał i to by było na tyle:/ Pomóżcie! Komp jest mi niezbędny w te święta koniecznie !!

Zdiagnozowałeś już, czy to problem sprzętu? Żaden BSOD nie wyskakuje? Nie ma restartów? Zobacz też co się dzieje w podglądzie zdarzeń.

ja mam inne pytanie ale dotyczy ono zawieszania się komputera ( pisze tu bo nie wiem gdie robi sie nowe forum czy cos takiego) bo gry wlaczam jaka kolwiek gre mmrgp to jedynie zaczyna sie login i haslo wlaczac a potem wpisuje to i daje start i sie zawiesz wiem ze nie powinnam tu pisac ale widze ze tu odpowiadacie szybko z gory dzieki jesli ktos mi powie co zrobic pomocy !!

nowe wieści z frontu: komputer ostatecznie się uruchomił, ale przy próbie załączenia jakiejkolwiek aplikacji, komp się zawieszał na amen. Stwierdziłem, że sformatuję go jeszcze raz ale pojawił się problem. Dysk owszem, udało się sformatować, ale przy instalacji windowsa, proces zawiesza się w momencie gdy pokazuje jakieś 33min do końca instalacji. O co kaman? Możliwe, że to wszystko przez podłączenie do kompa nowego monitora? Komp po prostu “nie uciągnie”? Wiem, że pytanie nienajlepsze ale to juz chyba akt desperacji…