Komputer zawiesza się przy włączaniu

Mam ogromny problem mój komputer zawiesza sięprze włączeniu musze go resetować kilka krotnie aby normalnie się włączył. Jednak przed tym miałam program antywirusowy avast skączyła się licencja i on nie chronił mojego komputera. ( a więc zaden program nie chronił komputera przed wirusami)no i to sie zaczeło a teraz gdy normalnie mam już znowu avasta skanowa lam kompa i nie ma żadnego wirusa a komputer zachowuje sie dziwnie może to nie przez wirusa tylko coś innego?? pomóżcie czekam na odpowiedź … :cry:

eh :slight_smile: widze ze nie jestem osamotniony w tym problemie. . .

i w sumie zaczeło sie to u mnie w tym samym okresie co u koleżanki - przez ten czas robiłem 2 formaty ale problem sie nie rozwiązał

Czasem musze go resetować przez 15 min (rekord to 35min) żeby sie włączył i działał normalnie

anulka_28_09 , do którego momentu dochodzi uruchamianie systemu przed zwiechą? Jaką Masz konfigurację komputera, w szczególności zasilacz (moc+producent). Komputer był czyszczony z kurzu, jakie są temperatury podzespołów (możesz wykorzystać program Everest Ultimate z vortalu, a w nim komputer->czujnik).

Na początek podaj też log z programu HijackThis: viewtopic.php?f=16&t=36654 (zwróć uwag na zasady wrzucania logów na forum).