Komputer zawiesza się przy włączaniu

(Anulka 28 09) #1

Mam ogromny problem mój komputer zawiesza sięprze włączeniu musze go resetować kilka krotnie aby normalnie się włączył. Jednak przed tym miałam program antywirusowy avast skączyła się licencja i on nie chronił mojego komputera. ( a więc zaden program nie chronił komputera przed wirusami)no i to sie zaczeło a teraz gdy normalnie mam już znowu avasta skanowa lam kompa i nie ma żadnego wirusa a komputer zachowuje sie dziwnie może to nie przez wirusa tylko coś innego?? pomóżcie czekam na odpowiedź … :cry:

(Lewy7450) #2

eh :slight_smile: widze ze nie jestem osamotniony w tym problemie. . .

i w sumie zaczeło sie to u mnie w tym samym okresie co u koleżanki - przez ten czas robiłem 2 formaty ale problem sie nie rozwiązał

Czasem musze go resetować przez 15 min (rekord to 35min) żeby sie włączył i działał normalnie

(Cosik Ktosik) #3

anulka_28_09 , do którego momentu dochodzi uruchamianie systemu przed zwiechą? Jaką Masz konfigurację komputera, w szczególności zasilacz (moc+producent). Komputer był czyszczony z kurzu, jakie są temperatury podzespołów (możesz wykorzystać program Everest Ultimate z vortalu, a w nim komputer->czujnik).

Na początek podaj też log z programu HijackThis: viewtopic.php?f=16&t=36654 (zwróć uwag na zasady wrzucania logów na forum).